Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Gala "Fedrowanych w godce"

Fedrowali aż miło! Za nami galowy koncert z udziałem laureatów 13. edycji konkursu gawędziarskiego „Fedrowani w godce” w Wodzisławskim Centrum Kultury.

6. edycja Akrobreak Masters

W Wodzisławskim Centrum Kultury gościliśmy zdolnych zawodników, dla których gwiazdy, szpagaty, fiflaki i salta to bułka z masłem.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Większość dopiero czeka na spotkanie z Mikołajem, ale u niektórych już był i przyniósł prezenty. Zobaczcie, jak bawiliśmy się w Wodzisławskim Centrum Kultury, gdzie wystąpił dla nas Teatr Gry i Ludzie z Katowic w spektaklu "Sekret Świętego Mikołaja". Oczywiście największą gwiazdą był Święty Mikołaj, który skradł całe show.

Daria ze Śląska - Pierwsza Trasa

Tutaj nie trzeba słów... to była niezwykła muzyczna uczta. Daria ze Śląska na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury! Dziękujemy za te niesamowite dźwięki.

Warsztaty winiarskie

To były pierwsze tego typu warsztaty winiarskie w Wodzisławskim Centrum Kultury. Uczestnicy otrzymali solidną dawkę wiedzy na temat szczepów polecanych do przydomowych upraw, dowiedzieli się o sposobach serwowania wina i jego przechowywaniu, rodzajach win, a także tradycjach związanych z Beaujolais Nouveau.

Świąteczna skarpeta - warsztaty z szycia na maszynie dla dzieci

W Wodzisławskim Centrum Kultury nie próżnujemy i przygotowujemy się do świąt. Dlatego sobotnie warsztaty poświęcone były szyciu świątecznych skarpet. Uczestnicy pod czujnym okiem prowadzących z Klubu Młodego Technika najpierw zszywali swoje skarpety na maszynach, a następnie je zdobili.

"Roztańczony Miraż" dla szkół

22 listopada zespół Miraż wystąpił dla publiczności szkolnej. Było to prawie godzinne wydarzenie zatytułowane „Roztańczony Miraż”, w którym dzieci i młodzież zobaczyli mistrzowskie choreografie, nad którymi tancerze pracowali w ostatnim czasie.

Koncert Muzyki Filmowej

Miesiące przygotowań, dziesiątki prób i stało się! Tak długo wyczekiwany "Koncert Muzyki Filmowej" za nami. Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa pod batutą Marka Soboty dała wyśmienite show.