Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Koncert zespołu Baciary

To był wieczór z energią prosto spod samiuśkich Tater! Za nami spotkanie z zespołem Baciary! Zebrana publiczność bawiła się wyśmienicie w rytm takich przebojów jak: "Żyje się raz", "Oczy zielone", "Nic do stracenia", czy "Jak się bawią ludzie".

DzieJesie(ń) Festiwal

Niebanalnie przywitaliśmy jesień w naszym mieście. Schyłek lata w Wodzisławiu Śląskim był pełen smaków, kolorów, zapachów oraz unikatowych warsztatów. To wszystko za sprawą DzieJesie(ń) Festiwalu, który ponownie obył się na Rynku. Wydarzenie miało miejsce 17 września.

Astrohunters - warsztaty

To był nietuzinkowy wieczór z Księżycem i gwiazdami w roli głównej. Michał Witek i Dawid Barteczko - czyli zgrany duet Astrohunters zabrali uczestników spotkania "50 lat Apollo 17" w niecodzienną podróż. Opowieściom o powstaniu srebrnego globu, lądowaniu na nim, obcych cywilizacjach i innych kosmicznych tematach nie było końca. Wydarzenie miało miejsce 9 września 2022 r.

Letnie Muzykowanie - Karpowicz Family

Drugi koncert w ramach „Letniego Muzykowania” w wodzisławskim Parku Miejskim przyciągnął masę miłośników szlagierowej muzyki. Publiczność znakomicie bawiła się w rytm przebojów gwiazdy Telewizji TVS, zespołu Karpowicz Family.

Akcja Lato: "Cuda natury"

Prawie dwa lata życia w drodze, ponad 85 tysięcy kilometrów, kilkadziesiąt miejsc na ziemi – tak pokrótce przedstawić można przygodę, w której uczestniczyła Kasia Szulik – prowadząca dzisiejsze warsztaty w ramach Akcji Lato z WCK. I tą przygodą chciała się podzielić z dzisiejszymi uczestnikami warsztatów.