Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Pan Li "Wisi mi to"

Ten to ma talent do rozśmieszania! Czyli Pan Li na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury.

"MASKA: Spotkania z kulturą - edukacja, integracja"

Przez 2 dni w Wodzisławskim Centrum Kultury odbywał się Przegląd Twórczości Szkolnej w ramach wydarzenia "MASKA: Spotkania z kulturą - edukacja, integracja" organizowanego przez Wydział Edukacji Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Stand'up: Sebastian Rejent

Na wodzisławskiej scenie zagościł komik i król roastów Sebastian Rejent. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych stand-uperów przyjechał ze swoim najnowszym programem "Optima forma". Obok niego pojawił się również Rafał Sumiński.

NutkoSfera - CeZik dzieciom

"Joł, joł, joł" są tu jacyś fani Układu Słonecznego? Ależ to było niezwykłe spotkanie z NutkoSferą - CeZik dzieciom. Melodie wpadające w ucho, kawał merytorycznej wiedzy i mnóstwo dzieciaków pod sceną! Nie zabrakło również spotkania z fanami, chwili na przybicie piątki, czy zamienienia słowa z jednym z najpopularniejszych artystów tworzących dla najmłodszych.

Festiwal Kultury Przedszkolnej - dzień I

Pierwszy dzień Festiwalu Kultury Przedszkolnej za nami. Na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentowały się pięcio i sześciolatki z jedenastu wodzisławskich przedszkoli. Organizatorem wydarzenia był Wydział Edukacji Miasta. Wydarzenie odbyło się 24 maja 2023 r. fot. Agnieszka Trzeciok