Telefon: 32 455 48 55

Galerie

NMNZ Reggae Festiwal - Tabu

Publiczność złapała te chwile, bo tylko takie z Tabu! To na ich koncert czeka się tu szczególnie. Gorąco było na Najcieplejszym Miejscu Na Ziemi - Reggae Festiwalu. #NMNZ #SWD #wuceka

NMNZ Reggae Festiwal - Dubska

Dubska zagrało na Najcieplejszym Miejscu Na Ziemi - Reggae Festiwalu po raz szósty. Jak było? Publiczność dała się ponieść dobrze brzmiącym rytmom wprost z Bydgoszczy.

"Akcja Lato" - Budowanie makiety miasta z naturalnych surowców

Tak prezentuje się makieta centrum naszego miasta w wykonaniu uczestników AKCJI LATO z WCK. Młodzi architekci wykazali się nie tylko znajomością topografii, ale też dbałością o każdy szczegół. A wszystko to pod okiem prowadzących z Szkoła Rysunku i Malarstwa - Kreartywni. Kto odnajdzie symboliczne miejsca Wodzisławia Śląskiego na makiecie?

"Akcja Lato" - Malowanie plastrów drewna

Za nami już pierwsze zajęcia w ramach „Akcji lato” z WCK. Uczestnicy mieli okazję tworzyć różne formy mozaiki, wykonywać prace plastyczne z kotem w roli głównej, a także ozdabiać drewniane elementy dekoracyjne.

Koncert Pawła Domagały z zespołem

Za nami fenomenalny koncert Pawła Domagały, który promując najnowszy krążek "Wracaj", gościł na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Było pięknie i dźwięcznie. Na takie chwile czekaliśmy z utęsknieniem! Zdjęcia: Magdalena Szymańska

Festiwal Górnej Odry

Występy artystyczne, kiermasz książek i płyt, animacje i wiele, wiele więcej. To wszystko działo się w ramach Festiwalu Górnej Odry 26 i 27 czerwca 2021 r. na wodzisławskim rynku. Zespoły ARA z Wodzisławskiego Centrum Kultury też tam były.

„Flow” Teatru Tańca Memento

Dzięki grupie juniorek z zespołu Memento poczuliśmy prawdziwy flow! Na scenie zobaczyliśmy zabawę barwami, kolorami i wzorami, stanowiących metaforą tego, co dzieje się w naszym wnętrzu. Tancerze udowodnili, że dzięki wyrażaniu siebie jesteśmy w stanie flow – kwitniemy.