Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Akcja Lato: „Kuferek morski na skarby”

Jak może wyglądać i co może skrywać kuferek na skarby? Pomysłów było bez liku, a ze względu na tematykę tegorocznej Akcji Lato, dzieciaki postawiły na morskie dekoracje.

Akcja Lato: "Taneczne pląsy"

W nowy tydzień Akcji Lato weszliśmy tanecznym krokiem. Wszystko dzięki warsztatom, które poprowadziła Dominika Pławna, instruktorka zespołu Miraż. Dzieciaki uczyły się choreografii, która wyszła im naprawdę znakomicie, bawiąc się przy tym doskonale.

Akcja Lato: "Podwodne stworki"

Podwodne stworki mieszkają w... No właśnie, gdzie? Na to pytanie odpowiadały dzieciaki uczestniczące w Akcji Lato, samodzielnie projektując podwodne lokum dla rybek, krabów, żółwików i innych morskich żyjątek. Spójrzcie, jakie piękne prace powstały podczas warsztatów.

Akcja Lato: "Zakręcone ośmiorniczki"

Co można wyczarować z kolorowego papieru, koralików, pociętych słomek i papierowych talerzyków? Zakręcone ośmiorniczki. Właśnie taki był temat dzisiejszych warsztatów plastycznych, które odbyły się w ramach Akcji lato "Odkryj z nami podwodny świat". Dzieciaki tworzyły nie tylko sympatyczne, morskie stworzenia, ale także fantastyczną ozdobę, która zdobi nasz hol. Zobaczcie sami.

Akcja Lato: „O ośmiornicy w spódnicy” - warsztaty teatralno-plastyczne

Czy ośmiornica w spódnicy to rzecz niespotykana? Dla niektórych być może tak, ale nie dla naszych kreatywnych dzieci, które zainspirowane wierszem Elżbiety Gorzkiej-Kmieć tworzyły piękne i kolorowe prace. Gdyby takie cudne stworki żyły w naszym morzu, kąpiel w nim to byłaby prawdziwa bajka. Trwa Akcja Lato w Mieście z Wodzisławskim Centrum Kultury pn. „Podwodny świat”.

V Wodzisławska Noc Świętojańska

W piątkowy wieczór, 24 czerwca br. w niezwykle klimatycznym miejscu - na terenie Parku Miejskiego odbyła się piąta odsłona Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej.

Kiszonki na Starym Mieście

Truskawki z miodem oraz kalarepa z marchewką i rzodkiewką - tak własnoręcznie zrobione przetwory zabrali ze sobą uczestnicy warsztatów, które miały miejsce w sobotę, 18 czerwca na wodzisławskim rynku.