Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Akcja Lato - Skarpetkowe pacynki

Połączenie artystycznej wizji na skarpetkę marzeń z teatralnymi aspiracjami młodych adeptów sztuki teatralnej. Czyli "Akcja lato z WCK" trwa w najlepsze. Uczestnicy naszej akcji stworzyli skarpetkowe pacynki. Zajęcia odbyły się 9 sierpnia 2021 r.

"Brzmienie lata" - Just Friends

Just Friends, czyli Patrycjusz Cyran, Tomasz Pala, Artur Kudłacik oraz Łukasz Walczak. Czwórka wspaniałych instrumentalistów zagrała dla nas podczas pierwszego koncertu z serii „Brzmienie lata” na wodzisławskim rynku. Zebrana publiczność usłyszała znane i lubiane przeboje, jak i standardy jazzowe. Wydarzenie miało miejsce 8 sierpnia 2021 r.

Akcja Lato - Kamishibai

Młodzi adepci „sztuki kreatywnej” chłoną wiedzę. Tym razem poznają technikę japońskiego teatru obrazkowego Kamishibai. Zajęcia w ramach Akcji Lato z WCK prowadziła Dorota Krawczyk z Teatr "Szydło". Odbyły się 6 sierpnia 2021 r.

"Akcja Lato" - Hocki Klocki

Co można zbudować z drewnianych klocków? Okazuje się, że wszystko, co nam tylko wyobraźnia podpowiada. I właśnie do tego zachęcała Ciocia Klocia podczas zajęć "Akcji Lato" z WCK. Radość z tworzenia była tak samo duża, co radość z burzenia. Zajęcia odbyły się 30 lipca 2021. [foto: dzieci podczas zajęć tworzą drewniane konstrukcje]

"Kolory lata" na wodzisławskim rynku

W to nam graj! Uwielbiamy takie spotkania z Wami. W animacje na wodzisławskim rynku włączyła się również Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śląskim, która edukowała dzieci pod względem bezpieczeństwa w czasie wakacji. Dziękujemy za pomoc i cenne uwagi, a uczestnikom za uśmiech i aktywny udział.

"Akcja Lato" - ciastolina

Przepis na udane zajęcia? Powyciągać co się da ;) , ugnieść ciastolinę i dać dzieciom pole do popisu. Zobaczcie co nam wyszło podczas zajęć w ramach Akcji Lato, 26 lipca 2021 r.

NMNZ Reggae Festiwal - Grubson

Na scenie Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi - Reggae Festiwalu rządził on. Kto? Grubson! I bawiliśmy się znakomicie. #wuceka #NMNZ #SWD