Telefon: 32 455 48 55

Galerie

„Nieziemskie warsztaty teatralne”

Co to było za spotkanie z teatrem! Niech żyje wyobraźnia! Dzięki niej nasi uczestnicy wyruszyli w kolejną kosmiczną podróż. Było kreatywnie, twórczo i wesoło. Wszystko pod okiem Doroty Krawczyk (Teatr Szydło i Szydełko), która poprowadziła wczorajsze zajęcia w ramach Akcji Lato z Wodzisławskim Centrum Kultury.

"Bądź jak Mikołaj Kopernik"

"Bądź jak Mikołaj Kopernik" - takie hasło przyświecało naszym dzisiejszym kosmicznym warsztatom. Odkrywcze zajęcia plastyczne były okazją do podróży w kosmos, ale nie tylko. Uczestnikom zajęć udało się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy o jednym z najsłynniejszych Polaków w historii. Do tego ruch na świeżym powietrzu i sesja zdjęciowa. Zdecydowanie u nas "wstrzymaliśmy nudę, ruszyliśmy po przygodę".

"Galaxy painting"

W ramach "Akcji Lato" łączyliśmy edukację ekologiczną z zabawą artystyczną.

Ciocia Klocia podczas Akcji Lato

Nieziemską zabawę zafundowała maluszkom Ciocia Klocia. Mąka ziemniaczana, szampon i spora dawka dobrego humoru okazały się być przepisem na świetną zabawę sensoryczną.

31. Koncert Zespołu Miraż

31. koncert zespołu Miraż był niepowtarzalną okazją, by zobaczyć wszystkie mistrzowskie choreografie w przepięknej scenicznej aranżacji. Ale nie tylko. Były łzy wzruszenia, sentymentalna podróż do przeszłości, podziękowania dla rodziców oraz wyróżnienia dla tancerzy. Wydarzenie na pewno zapadnie w pamięć tym, którzy byli obecni 24 czerwca w Wodzisławskim Centrum Kultury.

5. edycja Akrobreak

5 lat Akrobreak obchodziliśmy w Wodzisławskim Centrum Kultury. Podczas gali, którą prowadził założyciel i trener zespołu Marcin Kostek Kost zobaczyliśmy około 100 zdolnych dzieciaków - tych mniejszych i większych, prezentujących przeróżne akrobatyczne figury i układy. Nie zabrakło podziękowań, wspominek, wyróżnień i chwil wzruszenia.