Telefon: 32 455 48 55

Galerie

"Skrzydlaty odlot" Rodzinne Spotkania z Teatrem

Mali i duzi widzowie wzięli udział w kolorowym i rozśpiewanym przedstawieniu "Skrzydlaty odlot" w wykonaniu aktorów z Teatr Kultureska. To była godzina wypełniona przezabawnymi dialogami i niecodziennymi sytuacjami, których dostarczyli nam Gołąb Gienio, Papuga Pelagia i Sowa Sonia. A to wszystko w ramach cyklu "Rodzinne spotkania z teatrem".

DzieJesie(ń) Festiwal

To był festiwal bogaty w jesienne smaki, kolory i zapachy. Prawdziwa uczta dla duszy i ciała. DzieJesie(ń) Festiwal, bo o nim mowa było interaktywnym spotkaniem m.in. z winiarzami, sprzedawcami serów, olejów. Obok tego nie obyło się bez koncertów, kreatywnych warsztatów oraz innych atrakcji dla całych rodzin. To wszystko odbyło się 25 września 2021 na płycie Rynku.

Magic Show

Niemożliwe stało się możliwe. Do świata iluzji zabrał publiczność zgromadzoną w Wodzisławskie Centrum Kultury Bartosz Lewandowski, finalista programu „Mam talent” . W magicznym pokazie ochoczo pomagali widzowie - oni, jak i artysta bawili się doskonale.

"Brzmienie lata" - Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa

Ależ oni brzmią! Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa pod kierownictwem Marka Soboty w znakomity sposób zakończyła nasz wakacyjny cykl pn. „Brzmienie lata”. Zobaczcie kilka ujęć z tego co działo się na scenie.

Akcja Lato - "Kolory lata"

„Kolory lata” odbyły się w ramach akcji "Lato" Rysowaliśmy, malowaliśmy twarze i próbowaliśmy swoich sił w zabawach zręcznościowych. Wydarzenie miało miejsce 27 sierpnia 2021 r.

"Brzmienie lata" - Forward Girls & The Grooz Boys

Zespół Forward Girls & The Grooz Boys w pięknie wymyślonych aranżacjach znanych utworów, porywająco zaprezentował się na wodzisławskim rynku. Była to kolejna odsłona wydarzenia "Brzmienie lata". Koncert odbył się 22 sierpnia 2021 r.

"Brzmienie lata" - South Silesian Brass Band

Jedna z letnich niedziel na rynku upłynęła nam w klimacie jazzu, w który wprowadzili nas muzycy z South Silesian Brass Band. Wszystko w ramach cyklu “Brzmienie lata” organizowanego przez Wodzisławskie Centrum Kultury.