Telefon: 32 455 48 55

Galerie

"Kobieta idealna" w WCK

Oj, uśmialiśmy się w Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystko to za sprawą pełnego humoru spektaklu "Kobieta idealna". Publiczność zgotowała aktorom zasłużone, gorące brawa. Rzecz działa się 8 listopada 2019 r.

„COOLturalny gość WCK” z grupą Gallileous

Za nami bardzo dobrze brzmiące spotkanie z grupą Gallileous. Sporo było o nowej płycie zespołu "Moonsoon", o inspiracjach, marzeniach... a tego, czego nie dopowiedziano, można było usłyszeć w zagaranych przez Gallileous kawałkach. Rzecz działa się 4 listopada 2019 r.

Zaduszki Jazzowe - New Bone

Na deskach Wodzisławskie Centrum Kultury pojawił się kwintet jazzowy New Bone. Słuchacze, którzy zdecydowali się skorzystać z dobroci jazzowych kompozycji, otrzymali sporą dawkę instrumentalnych doznań. Koncert muzycy dedykowali zmarłemu jazzowemu perkusiście - Erykowi Klumowi. Rzecz działa się 3 listopada 2019 r.

„Para buch, teatr w ruch”

Z zaciekawieniem oglądaliśmy kolejne spektakle podczas przeglądu "Para buch, teatr w ruch" 2019. Podczas przerwy uczestnicy z zaangażowaniem wzieli udział w warsztatach. Rzecz działa się 30 października 2019 roku.

Wystawa kanarków w WCK

Wystawa Konkursowa Kanarków i Ptaków Egzotycznych odbyła się 19-20 października 2019 r. Zaprosili na nią WCK i Wodzisławski Oddział Polskiego Związku Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych.

"Koty Trzy" w ramach Rodzinnych Spotkań

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasiło na kolejną odsłonę dobrze znanego i lubianego cyklu "Rodzinnych Spotkań z Teatrem". Tym razem na wodzisławskiej scenie wystąpił Teatr Gry i Ludzie z Katowic ze spektaklem pt. "Koty Trzy". Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 20 października 2019 r i poprzedziły je warsztaty z wodzisławską Szkołą Rysunku i Malarstwa kreARTywni.

Koncert Sorry Boys

Na wodzisławskiej scenie wystąpił jedne z najciekawszych zespołów polskiej sceny alternatywno-popowej. Charyzmatyczna grupa Sorry Boys pojawiła się w Wodzisławskim Centrum Kultury 19 października z materiałami promującymi najnowszą płytę „Miłość”.