Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Cheeba na rozpoczęcie NMNZ 2019

Rozpoczynamy zabawę na Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019, a czynimy to w towarzystwie doborowym - Slaveah, DrLove, Cheeba na festiwalowej scenie.

Pierwsi festiwalowicze na miejscu NMNZ 2019

Warszawa, Olkusz, Zabrze, Rybnik, Radlin... Pierwsi festiwalowicze meldują się już na Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal 2019. Są z nami po raz kolejny, ponownie z niesamowicie pozytywną energią.

Rzeźby z papieru - Wakacje z Wodzisławkim Centrum Kultury

Kotki, lisy, węże, wampiry, jednorożce, zające i inne dzieła powstały podczas warsztatów plastycznych. Dzieci wykonywały rzeźby z papieru i innych dekoracyjnych elementów. Prawda, że pomysłowe? Zajęcia odbyły się 23 lipca w ramach Wakacji z Wodzisławskim Centrum Kultury.

"Niezły ubaw" - wakacyjne gry i zabawy z Time2Celebrate

Dzieci miały "niezły ubaw" za sprawą energicznej animatorki Antosi Time 2 Celebrate. Zabawy sprawnościowe, integracyjne, malowanie na tkaninie i wiele innych atrakcji sprawiły nie lada frajdę. Zajęcia odbyły się 18 lipca.

Zapachowe upominki - Wakacje z WCK

Za nami kolejna odsłona warsztatów w ramach cyklu Wakacje z Wodzisławskim Centrum Kultury. Tym razem tworzyliśmy zapachowe mydlane upominki. Zajęcia odbyły się 17 lipca.