Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Warsztaty z kiszenia kapusty "Tu i teraz"

Na dobre zapewniła sobie stałe miejsce w domowym menu. Nie tylko smakuje, ale i korzystnie wpływa na zdrowie. Kiszona kapusta, bo o niej mowa, przyciągnęła 6 listopada 2021 r. do Wodzisławskie Centrum Kultury smakoszy.

Benefis Ireny Sauer. 45-lecie zespołu „Nie Dejmy Sie”

Za nami wzruszający wieczór pełen wspomnień, muzyki i świętowania. W piątek, 5 listopada 2021 r. odbył się Benefis Ireny Sauer oraz 45-lecie Artystycznej Rodzinki Seniorów "Nie Dejmy Sie". To wyjątkowe wydarzenie uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca "Vladislavia" oraz Zespołu "Olzanki" z GCK w Gorzycach.

Dzieci Cioci Kloci

Zaglądamy na zajęcia Ciocia Klocia kreatywna animacja... i wiecie co? Bez zmian - jak co tydzień mnóstwo śmiechu i ciekawych, kreatywnych zadań. Sami zobaczcie.

Festiwal dokumentu "Optyka wymienna"

Poruszające, ważne tematy i niezwykli goście - tak było podczas Festiwal Dokumentu "Optyka wymienna" vol. 3, który miał miejsce 30 października.

"Wyspa Kalina" Teatru Polskiego

Niesamowita, niepowtarzalna Wiktoria Węgrzyn-Lichosyt z Teatru Polskiego Bielska-Białej w fenomenalnej roli Kaliny Jędrusik. Spektakl "Wyspa Kalina" podbił serca wodzisławskiej publiczności. Obok na scenie towarzyszył jej Piotr Matusik.

Miraż dla przedszkolaków i uczniów

Wspaniałe choreografie, porywająca muzyka, niesamowita energia i gromkie brawa - tak było podczas wczorajszego koncertu edukacyjnego zespołu Miraż skierowanego do placówek oświatowych. Wydarzenie miało miejsce 19 października 2021 r.

Wystawa Konkursowa Kanarków i Ptaków Egzotycznych

Za nami 71. odsłona Wystawy Konkursowej Kanarków i Ptaków Egzotycznych. Na odwiedzających czekało ponad 200 ptasich okazów. Wszystko to dzięki współpracy jednostki z Wodzisławskim Oddziałem Polskiego Związku Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych.