Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Bethel na NMNZ 2019

Artyści mówią, że z wielką przyjemnością przyjęli zaproszenie na Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019. Na scenie Bethel wykonał swoje najpiękniejsze i z serca płynące przebojowe kawałki.

Dżentelmenels na scenie NMNZ

Nie ma wątpliwości, energia wprost rozpierała sympatycznych Dżentelmenels. Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019 dzień drugi.

Roots Soldiers rozpoczyna drugi dzień NMNZ

Muzyczne spotkanie w drugi festiwalowy dzień zaczął się od wsłuchania się w przekaz Roots Soldiers. Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019, bez wątpienia warto tu było być.

Gooral na zakończenie pierwszego dnia NMNZ

Pierwszy dzień Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019 zakończyliśmy w wyjątkowo dobrze brzmiącym towarzystwie. Gooral podzielił się niepowtarzalną energią. Koncert odbył 26 lipca.

Tabu poniósł tłumy - NMNZ 2019

Zobaczcie, jak bawiliśmy się podczas tego fenomenalnego, pełnego przebojów koncertu Tabu. Takie rzeczy tylko na "Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi" - XVI Reggae Festiwal - 2019 w Wodzisławiu Śląskim.

Gang Bawarii na NMNZ 2019

W wyjątkowo chilloutowy nastrój na Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019 wprowadziła nas grupa Gang Bawarii.

Tallib na scenie NMNZ 2019

Z Lublina przyjechał dla Was Tallib i to on gości na scenie Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019.