Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Koncert Raz Dwa Trzy

Znakomita grupa Raz Dwa Trzy, w towarzystwie wspaniałej publiczności, na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury pięknie świętowała 30-lecie działalności. Wprost z serca artystów wypływały utwory znane, choć podane w zaskakujących aranżacjach. Foto: Magdalena Szymańska

„Koncert Jesienny” z Krzesimirem Dębskim

Za nami wyjątkowy "Jesienny koncert". Na scenie WCK pojawili się: Krzesimir Dębski, kompozytor, aranżer, dyrygent, człowiek wielu talentów i ogromnego serca do muzyki, niestroniący od muzycznych wyzwań, imponujący repertuarem Śląski Chór Kameralny „Ad libitum” pod dyrekcją Izabelli Zieleckiej-Panek oraz artyści Marek Mleczko, Roman Widaszek i Paweł Solecki, tworzący Krakowskie Trio Stroikowe, którzy wędrując od muzyki barokowej po współczesną doskonale realizują się na scenach europejskich i prestiżowych festiwalach muzycznych.

Kokoszycka Jesień Artystyczna w WCK

To był niezapomniany wieczór... Wszystko za sprawą zespołu regionalnego Kokoszyczanki, które podczas VII Kokoszyckiej Jesieni Artystycznej obchodziły 10-lecie swojej działalności. Kokoszyczankom przygrywał zespół Restart, a na scenie pojawili się także zaproszeni przyjaciele. Oprócz śpiewu i tańca nie zabrakło spotkań z twórczością mieszkańców dzielnicy Kokoszyce.

Sabina Szewczyk „COOLturalnym gościem WCK”

To był iście muzyczny "COOLturalny gość WCK". 15 listopada Sabina Szewczyk wraz z muzykami z zespołu nie tylko opowiadali o pasji do muzyki, ale także dali popis swoich umiejętności.

Koncert MishMatt

Jakże to pięknie brzmiało. Publiczność zgromadzona w Wodzisławskie Centrum Kultury raczyła się tym wszystkim, co do zaoferowania miał zespół MishMatt. A było czym dzielić.