Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Igor Kwiatkowski

Spontaniczny śmiech pomaga odreagować stres, łagodzi napięcie, frustracje... a mała chwila "oderwania się" jest nam wszystkim bardzo potrzebna. W dobrym nastrój wprowadził wodzisławską publiczność nie kto inny, jak sam Igor Kwiatkowski.

Rodzinne Spotkania z Tańcem

"O dziewczynie i o królewiczu w krowiej skórze" czyli opowieść o śpiewającej lipce była dziś tematem przewodnim cyklu "Rodzinnych spotkań z teatrem" w wykonaniu Dom Kultury Boguszowice.

Koncert Fisz Emade Tworzywo

Za nami niesamowity koncert Fisz Emade Tworzywo. Rozpoczął się manifestem przeciwko wojnie na Ukrainie. Bartosz "Fisz" Waglewski zadedykował utwór "Nie za miłe wiadomości" Władimirowi Putinowi. Piątkowy, lutowy wieczór wpisał się idealnie w obecną sytuację w Europie. Występ zapamiętamy na długo.

Koncert Kaśki Sochackiej

Niewiarygodnie magiczny klimat, nieziemsko czarujący głos, kojąca serce muzyka, a jednocześnie ogrom pozytywnej energii. Do tego wspaniała gra świateł, odpowiednia akustyka i świeżość, jaką na muzycznej scenie niesie Kaśka Sochacka. Artystka zagrała dla kompletu publiczności w Wodzisławskim Centrum Kultury. I zostawiła nas w niewiarygodnych nastrojach.

Warsztaty "Pomagamy kotom przetrwać zimę"

Nie mogło być inaczej... Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota gościem warsztatów akcji "Zima w mieście" był on - Rudy. Nie tylko umilał czas naszym milusińskim podczas wykonywania prac plastycznych, ale był także pretekstem do pogadanki o tym, jak pomóc zwierzętom w zimowym okresie. O kocich zwyczajach i funkcjonowaniu wodzisławskiego przytuliska opowiadała wolontariuszka Dominika Jastrzębska ze Stowarzyszenia Wodzisławskie psy i koty.

Warsztaty "Przebieranki karnawałowe"

Przebieranki i w głównej roli "on", bohater naszej zimowej akcji feryjnej, czyli przesympatyczny "KOT". Zobaczcie, jak uczestnicy przy pomocy kawałków materiałów, kolorowych tasiemek i kreatywnych drucików zaprojektowali swoje kocie stroje.

Warsztaty "Malowanie na szkle"

Za nami pierwsze warsztaty w ramach "Artystycznych ferii w WCK", których tematem przewodnim było malowanie na szkle. Warsztaty miały miejsce 14 stycznia 2022 r.