Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Festiwal Kultury Przedszkolnej - dzień I

Pierwszy dzień Festiwalu Kultury Przedszkolnej za nami. Na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentowały się pięcio i sześciolatki z jedenastu wodzisławskich przedszkoli. Organizatorem wydarzenia był Wydział Edukacji Miasta. Wydarzenie odbyło się 24 maja 2023 r. fot. Agnieszka Trzeciok

"poMOC" Teatr Tańca Memento

Za nami kolejna premiera w Amatorskim Ruchu Artystycznym. Tym razem wodzisławska publiczność miała okazję zobaczyć spektakl "poMOC" grupy juniorów Teatru Tańca Memento.

"NIEbo" Teatru Tańca Memento

„NIEbo” Teatru Tańca Memento przeniosło widzów w piękny świat pełny zadumy nad człowiekiem. Wspaniała muzyka, taniec i światło dały w połączeniu wspaniałe show. Premiera miała miejsce 23 kwietnia 2023 r.

Mama Na Obrotach

Mama Na Obrotach w Wodzisławskim Centrum Kultury! Kolejna odsłona stand-Upu w Wodzisławiu Śląskim. Pełna sala, zdjęcia z fanami, śmiechu po pachy... To było bardzo udane popołudnie. Mama Na Obrotach wystąpiła w swoim programie "Mój pierwszy raz". Tuż przed nią Piotr Przytuła. Wydarzenie miało miejsce 22 kwietnia.

Marcin Zbigniew Wojciech "Sztos"

Siedemnaście lat na scenie, dwadzieścia pięć milionów wyświetleń na YouTube i ponad tysiąc siedemset występów na koncie. Dla wodzisławskiej publiczności wystąpił żywioł sceniczny i dusza towarzystwa – Marcin Zbigniew Wojciech – znany w całej Polsce aktor, konferansjer i stand-up'er. Komik pojawi się w WCK 14 kwietnia.

Międzynarodowy Dzień Teatru

Nie mogło być inaczej - w Międzynarodowy Dzień Teatru zaprosiliśmy do siebie młodych widzów na wspólne świętowanie tego wydarzenia. Publiczność obejrzała spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Szydełko „Moje nie moje”, a zaraz po nim wzięła udział w warsztatach teatralnych. Całość zakończyliśmy małym co nieco.

@dkleJEŃCY po premierze

Cóż to było za wydarzenie... Niezwykle wartościowy przekaz w połączeniu ze świetną grą utalentowanych aktorek Teatru Szydło musiał skończyć się właśnie tak - sukcesem, za którym stoi Dorota Krawczyk, reżyser teatralnego zamieszania. Foto: Agnieszka Kozielska