Telefon: 32 455 48 55

Galerie

4. edycja zawodów akrobatyki tanecznej

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbyła się 4. edycja zawodów akrobatyki tanecznej organizowana przez Akrobreak przy współorganizacji WCK. Wydarzenie miało miejsce 27 listopada.

ZRÓBMY SOBIE FESTIWAL „Zostań idolem”

18 listopada w Wodzisławskim Centrum Kultury odbył się finał konkursu „Zostań idolem”. Wzięli w nim udział wyłonieni podczas eliminacji dzielnicowych soliści - 38 uczniów wodzisławskich placówek oświatowych oraz 2 osoby dorosłe. Oprócz koncertu laureatów podczas finału przedstawiono prezentację podsumowującą dotychczasowe działania projektu ZRÓBMY SOBIE FESTIWAL „Zostań idolem”. Tradycyjnie też, podczas obrad jury, sceną zawładnęli wszyscy uczestnicy konkursu, śpiewając wspólnie znane przeboje.

Miraż dwukrotnym tytułem Wicemistrza Świata

Przez ostatnich kilka dni zespół taneczny Miraż z Wodzisławskiego Centrum Kultury startował podczas Mistrzostw Świata IDO w show dance w Zielonej Górze. Tancerze oraz ich trenerzy po raz kolejny pokazali najwyższy poziom swoich umiejętności stając na podium trzykrotnie. Największy sukces odniosła tancerka Wiktoria Erban zdobywając srebrny i brązowy medal w konkurencjach solowych oraz duet Zuzanna Wójtowicz oraz Maciej Cesarz zajmując 2 miejsce i tytuł Wicemistrza Świata.

Sięgnij po moc natury - warsztaty

Magda Mildner Zielarka Naturopata - fitoterapeutka, zielarka z pasją, 21 października poprowadziła w WCK warsztaty poświęcone aromaterapii i kosmetyków naturalnych. Uczestnicy nie tylko zgłębili wiedzę na temat działania olejków eterycznych, ale także wykonali peeling cukrowy na bazie produktów ekologicznych.

Natalia Szroeder "Pogłos Tour"

Cóż to było za niesamowite widowisko! Ona - niezwykle utalentowana i charyzmatyczna, show pełne spektakularnych efektów specjalnych i publiczność, która zadbała o doskonałą atmosferę. „Pogłos Tour” Natalii Szroeder na długo pozostanie nam w pamięci. Wielkie brawa!

Fide et Amore koncert finałowy

Cóż to była za uczta muzyczna! Koncert finałowy "Salve Regina" w Kościele pw. WNMP w Wodzisławiu Śląskim zakończył tegoroczną edycję Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Religijnej Fide et Amore.

Koncert zespołu Baciary

To był wieczór z energią prosto spod samiuśkich Tater! Za nami spotkanie z zespołem Baciary! Zebrana publiczność bawiła się wyśmienicie w rytm takich przebojów jak: "Żyje się raz", "Oczy zielone", "Nic do stracenia", czy "Jak się bawią ludzie".