Telefon: 32 455 48 55

Galerie

"Akcja Lato" - ciastolina

Przepis na udane zajęcia? Powyciągać co się da ;) , ugnieść ciastolinę i dać dzieciom pole do popisu. Zobaczcie co nam wyszło podczas zajęć w ramach Akcji Lato, 26 lipca 2021 r.

NMNZ Reggae Festiwal - Grubson

Na scenie Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi - Reggae Festiwalu rządził on. Kto? Grubson! I bawiliśmy się znakomicie. #wuceka #NMNZ #SWD

NMNZ Reggae Festiwal - Tabu

Publiczność złapała te chwile, bo tylko takie z Tabu! To na ich koncert czeka się tu szczególnie. Gorąco było na Najcieplejszym Miejscu Na Ziemi - Reggae Festiwalu. #NMNZ #SWD #wuceka

NMNZ Reggae Festiwal - Dubska

Dubska zagrało na Najcieplejszym Miejscu Na Ziemi - Reggae Festiwalu po raz szósty. Jak było? Publiczność dała się ponieść dobrze brzmiącym rytmom wprost z Bydgoszczy.

"Kolory lata" na wodzisławskim rynku

W to nam graj! Uwielbiamy takie spotkania z Wami. W animacje na wodzisławskim rynku włączyła się również Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śląskim, która edukowała dzieci pod względem bezpieczeństwa w czasie wakacji. Dziękujemy za pomoc i cenne uwagi, a uczestnikom za uśmiech i aktywny udział.

"Akcja Lato" - Budowanie makiety miasta z naturalnych surowców

Tak prezentuje się makieta centrum naszego miasta w wykonaniu uczestników AKCJI LATO z WCK. Młodzi architekci wykazali się nie tylko znajomością topografii, ale też dbałością o każdy szczegół. A wszystko to pod okiem prowadzących z Szkoła Rysunku i Malarstwa - Kreartywni. Kto odnajdzie symboliczne miejsca Wodzisławia Śląskiego na makiecie?