Galerie

Piotr Bałtroczyk w WCK

Na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury gościł mistrz konferansjerki, jeden z najlepszych kabareciarzy Piotr Bałtroczyk. Blisko dwie godziny spędzone w tak doborowym towarzystwie wodzisławska publiczność zapamięta na długo.

5. Festiwal Weselny w WCK

Bogata oferta wystawców, wspaniałe pokazy, degustacje i fachowe porady - z tego wszystkiego skorzystali odwiedzający 5. Festiwal Weselny w Wodzisławskim Centrum Kultury.

7. Turniej brydżowy w WCK

Po raz siódmy w Wodzisławskim Centrum Kultury odbył się Turniej Brydża Par o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego. Organizatorzy: Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi z Wodzisławia Śląskiego oraz Wodzisławskie Centrum Kultury. O trofea walczyły dwadzieścia cztery pary.

Sensomaluchy kreatywnie

Sensomaluchy to najmłodsza grupa spotykająca się w Wodzisławskim Centrum Kultury. Co tydzień zajęcia poświęcone są innej tematyce.

Koncert Krzysztofa Zalewskiego

Krzysztof Zalewski w ramach trasy koncertowej promującej płytę "Złoto" zapewnił publiczności zgromadzonej w Wodzisławskim Centrum Kultury fenomenalny wieczór. Było energicznie, refleksyjnie i tanecznie. Wokalista, muzyk, kompozytor bezwzględnie udowodnił to, że jest sceniczną bestią. Gorące owacje na koniec koncertu tylko to potwierdziły.

Kurs na kreatywność

Kolejna edycja Kurs na kreatywność w WCK za nami. Warsztaty pt. „Aktywność muzyczno - ruchowa dzieci cz. II”. Moc inspiracji to wiele cennych porad i przede wszystkim praktyki.