Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Akcja Lato: "Cuda natury"

Prawie dwa lata życia w drodze, ponad 85 tysięcy kilometrów, kilkadziesiąt miejsc na ziemi – tak pokrótce przedstawić można przygodę, w której uczestniczyła Kasia Szulik – prowadząca dzisiejsze warsztaty w ramach Akcji Lato z WCK. I tą przygodą chciała się podzielić z dzisiejszymi uczestnikami warsztatów.

„Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - Reggae Festiwal"

Wodzisław Śląski ponownie stał się "Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi". Wszystko to dzięki 19. edycji Festiwalu Reggae. Na scenie gościliśmy znakomitych artystów takich jak: Mellow Mood, Marika, Kękę, Bakshish, Tabu czy Łydka Grubasa.

AL: Warsztaty EKO

Jak oszczędzać wodę i dbać o rzeki, morza i oceany? Dzieciaki uczestniczące w Akcji Lato z WCK już wiedzą! Wszystko dzięki warsztatom plastycznym, dla których inspiracją stał się wiersz autorstwa Elżbiety Gorzkiej-Kmieć pt. "Połowy rybaka" ze zbioru ekologicznych wierszyków "EKOzmartwienia pingwina Tolusia".

Akcja Lato: „Kuferek morski na skarby”

Jak może wyglądać i co może skrywać kuferek na skarby? Pomysłów było bez liku, a ze względu na tematykę tegorocznej Akcji Lato, dzieciaki postawiły na morskie dekoracje.

Akcja Lato: "Taneczne pląsy"

W nowy tydzień Akcji Lato weszliśmy tanecznym krokiem. Wszystko dzięki warsztatom, które poprowadziła Dominika Pławna, instruktorka zespołu Miraż. Dzieciaki uczyły się choreografii, która wyszła im naprawdę znakomicie, bawiąc się przy tym doskonale.