Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Mikołajki dla szkół

Wodzisławskie Centrum Kultury, z myślą o przedszkolakach i uczniach klas I-III szkół podstawowych, przygotowało z okazji mikołajek szereg niespodzianek. W poniedziałek, 6 grudnia dzieci spotkały się z wyjątkowym gościem i otrzymały od niego mikołajkowy upominek. Wzięły również udział w seansie filmowym pn.: „Mikołaj w każdym z nas 2”.

Mikołajki z WCK

W "Zaczarowaną Krainę Lodu" milusińskich obecnych w Wodzisławskim Centrum Kultury zabrali w Mikołajki aktorzy z agencji Prym Art. Odważnych, by osobiście odebrać upominki od Świętego Mikołaja, nie brakowało. Było to iście świąteczne i radosne wydarzenie w WCK.

Zawody Akrobreak Masters vol. 2

Cóż to były za emocje! W Wodzisławskim Centrum Kultury odbyła się 2. edycja zawodów z akrobatyki tanecznej Akrobreak Masters. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Poziom był naprawdę wysoki.

Stand-up Piotra Bałtroczyka

To był bez cienia wątpliwości wymarzony finał weekendu z Piotrem Bałtroczykiem w roli głównej. Artysta kabaretowy, konferansjer, dziennikarz, człowiek wielu talnetów i pasji, z niepowtarzalnym wdziękiem przekonywał publiczność zgromadzoną w Wodzisławskim Centrum Kultury, że "Starość nie jest dla mięczaków".

Rodzinne Spotkania z Tańcem

Miraż wytańczył "Rodzinne Spotkania z Teatrem". Zespół specjalizuje się w tańcu show dance, jazz dance i modern jazz i właśnie te style zaprezentowali tancerze podczas niedzielnego koncertu. Było zarówno kolorowo i wesoło, jak i nostalgicznie oraz poważnie.

Koncert Raz Dwa Trzy

Znakomita grupa Raz Dwa Trzy, w towarzystwie wspaniałej publiczności, na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury pięknie świętowała 30-lecie działalności. Wprost z serca artystów wypływały utwory znane, choć podane w zaskakujących aranżacjach. Foto: Magdalena Szymańska

„Koncert Jesienny” z Krzesimirem Dębskim

Za nami wyjątkowy "Jesienny koncert". Na scenie WCK pojawili się: Krzesimir Dębski, kompozytor, aranżer, dyrygent, człowiek wielu talentów i ogromnego serca do muzyki, niestroniący od muzycznych wyzwań, imponujący repertuarem Śląski Chór Kameralny „Ad libitum” pod dyrekcją Izabelli Zieleckiej-Panek oraz artyści Marek Mleczko, Roman Widaszek i Paweł Solecki, tworzący Krakowskie Trio Stroikowe, którzy wędrując od muzyki barokowej po współczesną doskonale realizują się na scenach europejskich i prestiżowych festiwalach muzycznych.