Telefon: 32 455 48 55

Galerie

Koncert Galowy KTT Spin

Wracamy jeszcze pamięcią do 22 czerwca - koncertu galowego "Taneczne opowieści", podczas którego młodzi, zdolni i utytułowani tancerze KTT Spin dali popis niezwykłych umiejętności.

VII Wodzisławska Noc Świętojańska

Po raz siódmy spotkaliśmy się podczas jednego z najpopularniejszych wydarzeń w mieście. Mowa o Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej, która odbyła się 21 czerwca w Parku Zamkowym.

6. Gala Akrobreak

19 czerwca 2024 r. odbyła się 6. Gala Akrobreak. Podczas imprezy zaprezentowali się członkowie sekcji akrobatyki tanecznej pn. Akrobreak działającej w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK.

32. Koncert zespołu Mirażu

Z miłości do tańca... Zespół taneczny Miraż tylko w roku 2024 zdobył 21 złotych, 12 srebrnych, 9 brązowych medali oraz 1 Grad Prix na zawodach tanecznych o randze ogólnopolskiej.

Vladislavia „Od wschodu do zachodu”

Tańce wokół ognia, pieśni sobótkowe, a wszystko okraszone słowami Jana Kochanowskiego. Na scenie kalejdoskop emocji miłość, zazdrość, nadzieja… Ależ to był piękny koncert!

Smerfy na scenie WCK

Radość na widowni, energia na scenie, oklaski, wspólne śpiewanie i dobra zabawa... Właśnie tak wyglądał Dzień Dziecka ze Smerfami w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Pojedynek Stand-up

Pełna sala i "Czterech Wspaniałych"! Świeże teksty, cięte żarty i celne riposty, czyli stand-up w zawodowym wydaniu. Kto się pojedynkował? Robert Korólczyk , Łukasz Kaczmarczyk, Bartosz Gajda i Marcin Zbigniew Wojciech. To zobaczmy jak to wyglądało.