Telefon: 32 455 48 55

Filmowy Dzień Dziecka w kinie Pegaz

dwa duszki w piekarni

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz z okazji Dnia Dziecka. We wtorek, 1 czerwca o 12:00 wodzisławskie kino zaprasza na seans oscarowej animacji „Co w duszy gra”.

Film opowiada o Joe Gardnerze, nauczycielu muzyki, który prosto z nowojorskiej ulicy dostaje się w Przedświaty - niezwykłe miejsce, gdzie nowe dusze, zanim zejdą na Ziemię, otrzymują osobowość, dziwactwa i pasje. Zdeterminowany, żeby odzyskać swoje życie, Joe zaprzyjaźnia się z młodą duszą – 22, która nie rozumie, dlaczego doświadczenie bycia człowiekiem jest aż tak pociągające. Podczas gdy Joe stara się przekonać 22, że życie jest wspaniałe, sam znajduje odpowiedzi na najważniejsze pytania. „Co w duszy gra” zdobył dwa Oscary: dla najlepszej animacji i najlepszej muzyki.

Bilety w cenie 16 zł normalny, 14 zł ulgowy są dostępne w kasie WCK oraz online: https://biletyna.pl/film/Co-w-duszy-gra/Wodzislaw-Slaski

Seanse oscarowej produkcji w kinie Pegaz zaplanowano również na:
Oscarowe Kino Dzieci: „Co w duszy gra” – 2.06 g. 10:00
Senas 3D: „Co w duszy gra” – 3.06 g. 15:00
Oscarowe Kino Dzieci: „Co w duszy gra” – 4,5.06 g. 15:00
Oscarowe Kino Dzieci: „Co w duszy gra” – 6.06 g. 10:00

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. Kasa kina będzie otwarta na pół godziny przed seansem.

Źródło grafiki: Disney