Telefon: 32 455 48 55

Ferie pełne wrażeń z WCK

Zajęcia plastyczne, konstrukcyjne, spektakle, projekcje filmowe, animacje, warsztaty florystyczne czy elektroniczne – to tylko niektóre z propozycji, z jakich skorzystało prawie 2350 uczestników w ramach akcji „Zima w mieście” w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Zarówno dzieci, jak i dorośli z pewnością nie narzekali na nudę. Urozmaicona oferta pozwoliła im rozwinąć zdolności artystyczne, manualne i konstrukcyjne. Najmłodsi byli zachęcani do kreatywnego myślenia i pracy zespołowej, a także rozwijali swoją wyobraźnię na wielu płaszczyznach. Ponadto mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z bajkowymi postaciami – Elzą i Olafem podczas pełnym świetnej zabawy baliku przebierańców. O atrakcje zadbało również Kino Pegaz, oferujące 19 seansów dla dzieci, młodzieży i dorosłych widzów. 33 wydarzenia, które odbywały się przez okres ponad dwóch tygodni, trwały łącznie 53 godziny.

- Cieszę się z dużego zainteresowania naszą ofertą. Dziękuję moim współpracownikom i wszystkim partnerom za zaangażowanie w profesjonalne przygotowanie i sprawne przeprowadzenie całej akcji "Zima w mieście" z Wodzisławskim Centrum Kultury - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

Galeria