Edukacja kulturalna

„Peter Black” – spektakl w języku angielskim

Tytuł spektaklu, przypominający w polskim tłumaczeniu grę karcianą “Czarny Piotruś“ – to nie przypadek. Przed oczami publiczności odegra się historia człowieka, który w ciągu jednego dnia straci dosłownie wszystko. Bohater zaczynając wszystko od zera, motywowany podstawowymi potrzebami ludzkimi, takimi jak jedzenie, sen, ciepło, praca, przyjaciele - nauczy się cenić w życiu to co naprawdę ważne.

Yes, jazz - warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodzież szkolną do do udziału w warsztatach tanecznych w stylach jazz, modern, taniec współczesny, balet. Warsztaty poprowadzą instruktorzy zespołu tanecznego Miraż - wielokrotnego Mistrza Polski i Vicemistrza Świata.

Czas na cha-chę - warsztaty tańca towarzyskiego

Zajęcia sa nową propozycją zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodzieży szkolnej. Poprowadzą je instruktorzy Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się podstawowych kroków tańca towarzyskiego w stylu latynoamerykańskim lub standardowym.

ŁAP RAP - WARSZTATY TANECZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zajęcia są nową propozycją warsztatów dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodzieży szkolnej. Poprowadzą je instruktorzy Teatru Tańca Memento, zespołu, który ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród z konkursów o randze krajowej i międzynarodowej.

Legomaniacy i Majsterklepka

Wśród zajęć dla dzieci w wieku szkolnym oferujemy ciekawą propozycję warsztatów naukowo-technicznych w 2 odsłonach: