Telefon: 32 455 48 55

Dobra energia popłynęła z NMNZ

Flaga reggae

Wodzisław Śląski ponownie był Najcieplejszym Miejscem na Ziemi. Na 18. edycję Festiwalu Reggae ściągnęły rzesze wielbicieli jamajskich klimatów. Johny Rockers, Dubska, Grubson, Tabu, Sidney Polak zadbali o gorącą atmosferę na Stadionie Miejskim.

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa i wersji festiwalu online, organizatorzy postanowili wrócić na stadion przy ul. Bogumińskiej. Na wielkiej scenie nie zabrakło gwiazd wielkiego formatu. Do zabawy uczestników imprezy porwali: charyzmatyczny Johny Rockers i zespół z wieloletnim doświadczeniem w byciu na scenie Dubska. Bezkonkurencyjni okazali się oni - ekspresyjne reggae, mocna sekcja dęta i przebojowość sceniczna, czyli koncert grupy Tabu. Gospodarze eventu od lat potrafią znaleźć wspólny język z fanami i doskonale czują to, co robią. Ponownie przekonać się o tym można było na tegorocznej edycji NMNZ. Nie zabrakło też hip-hopowych brzmień, które zapewnił pochodzący z pobliskiego Rybnika, raper Grubson. Świetnym koncertem festiwal zamknął Sidney Polak.

Miasto Wodzisław Śląski zorganizowało „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal” poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury i Total Promotion. Współorganizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM". Sponsorem festiwalu był właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub.

Zachęcamy do zobaczenia naszej fotorelacji przygotowanej przez Magdalenę Szymańską.

 

 

Galeria