Telefon: 32 455 48 55

Dni Miasta powracają. I to jak! Na Maxxxa!

Na tę imprezę czeka wielu z nas. Wpisała się ona w kalendarz miejskich wydarzeń i naszą świadomość. W tym roku, po dwuletniej pandemicznej przerwie, znów spotkamy się podczas święta naszego miasta. W dniach 10-12 czerwca wspólnie będziemy świętować 51. Dni Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Czego możemy się spodziewać po tegorocznej imprezie? Zdecydowanie dobrej zabawy, niezapomnianej atmosfery i dobrych koncertów.

Organizatorzy, czyli Wodzisławskie Centrum Kultury i Urząd Miasta, przygotowują dla nas dwa koncertowe dni na Stadionie Miejskim przy ul. Bogumińskiej. To właśnie tam odbędzie się impreza masowa, podczas której na dużej scenie wystąpią: Ewa Farna, Varius Manx, Roxie Węgiel, Nocny Kochanek, Gromee i Martin Lange! Będzie sztos!

Poza dużymi plenerowymi koncertami świątecznej atmosfery Dni Miasta możemy spodziewać się także na rynku Starego Miasta. Tu będzie równie klimatycznie. Nie braknie muzyki, wspólnego spędzania czasu, kulturalnej rozrywki. A na deser, w niedzielę 12 czerwca, właśnie na Starym Mieście w 200. rocznicę wielkiego pożaru Wodzisławia Śląskiego, rozegrana zostanie wyjątkowa gra miejska dla całych rodzin. To coś, czego z pewnością warto będzie spróbować.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

I jak Wam się podoba tegoroczny pomysł na Dni Miasta? Więcej szczegółów szukajcie niebawem na stronach www.wodzislaw-slaski.pl oraz www.wck.wodzislaw-slaski.pl.