Telefon: 32 455 48 55

Coraz bliżej ferie

Jeśli zastanawiacie się, jak w sposób ciekawy i różnorodny spędzić ferie zimowe, Wodzisławskie Centrum Kultury podpowiada – skorzystajcie z naszej oferty. Od 16 stycznia 2023 roku rusza „Zima w mieście”, która potrwa dwa tygodnie.

Jej program stanowić będą m.in. cieszące się od lat niesłabnącym powodzeniem warsztaty artystyczne, których tematyka oscylować będzie wokół leśnych zagadnień. Zarówno młodszych, jak i starszych wielbicieli dobrej zabawy zaprosimy na balik przebierańców, podczas którego nie zabraknie wygibasów i konkursów. Szykujemy także atrakcyjne wycieczki dla żądnych kulturalnych przygód młodych wodzisławian. Pierwsza z nich to wizyta w Teatrze Banialuka w Bielsku-Białej, gdzie zobaczymy spektakl „Smoki”, a po nim zaplanowana została wycieczka po kulisach bielskiego teatru. Z kolei podczas wycieczki do Katowic rozbudzimy chęć odkrywania świata dzięki wizycie w Bajce Pana Kleksa.

Miłośnicy „dobrej bajki” i filmów familijnych z pewnością docenią propozycję Kina Pegaz, które przygotowało atrakcyjne seanse na każdy dzień ferii. Zobaczymy m.in. „Bella i Sebastian: Nowe Pokolenie”, „Miś Bamse na wulkanie”, „Nel i tajemnica Kurokota” czy „Kierunek: Księżyc”.

Spędź ferie kreatywnie i radośnie z WCK. Szczegółowy program dostępny wkrótce na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl