Break dance

W Wodzisławskim Centrum Kultury pod okiem doświadczonego instruktora nauczysz się wykonywać dynamiczne figury, popracujesz nad sprawnością fizyczną, dasz ponieść się kreatywności i poczujesz moc improwizacji. Wszystko to dzięki nowej propozycji zajęć z Breakdancu, które od września na stałe zagoszczą w harmonogramie Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK.

Breakdance to zajęcia, które bez wątpienia rozwijają umysł i ciało. Przyjdź i przekonaj się czy ta forma tańca jest dla Ciebie.

Teatr Tańca Memento otwiera swoje drzwi dla nowych TANCERZY BREAK DANCU. Do tej pory aby uczyć się tej formy tańca trzeba było kompleksowo uczestniczyć w zajęciach TT Memento.

Od września tego roku pasjonaci break dancu swoje zdolności będą mogli szlifować pod okiem instruktora Mateusza Soboszka ze wspomnianej grupy. Zajęcia odbywać będą się w każdy piątek (sala kameralna WCK) w trzech grupach wiekowych: dzieci od 6 do 11 lat, juniorzy od 12 do 15 lat oraz młodzież od 16 lat i dorośli.

Zapisy na zajęcia odbędą się 5 września (czwartek) na sali widowiskowej Wodzislawskiego Centrum Kultury o godzinie: 17:00 grupa dzieci, 18:30 juniorzy, 20:00 młodzież i dorośli. Po zapisaniu się należy dokonać internetowej rejestracji na portalu Strefazajec.pl pod linkiem: https://www.strefazajec.pl/company/Wodzislawskie-Centrum-Kultury-id51.html

Na zajęciach obowiązuję zmienny strój sportowy oraz obuwie.