Błażej Krajewski z nowym terminem

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na stand up z Błażejem Krajewskim. Bydgoski komik wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek 19 czerwca br. o godzinie 19:30.

Doświadczony komik przedstawi publiczności swój najnowszy program „Komedia pomyłek”. Rozbawia do łez zabawnymi historiami, wieloma wpadkami, które przyciąga do siebie jak magnes oraz imitacjami głosów znanych postaci. Najnowszy program komika, to przemyślane, spójne oraz uniwersalne widowisko komediowe, realizowane na najwyższym poziomie.

Błażej Krajewski znany jest głównie z genialnych modulacji głosowych, a jego nagranie z charakterystycznym syntezatorem głosowym „Ivona” było wyświetlone miliony razy. Wciela się w barwne postacie, zaczerpnięte ze świata popkultury i „kolorowe" ptaki z rodzinnej Bydgoszczy.

- Stand up z Błażejem Krajewskim, to kolejna interesująca propozycja Wodzisławskiego Centrum Kultury. Mamy nadzieję, że ta zabawna forma artystycznego przekazu przypadnie widzom do gustu– mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 40 zł.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną sprzedaż biletów na wydarzenia organizowane przez Wodzisławskie Centrum Kultury zostaje zawieszona do odwołania. Dotyczy to zarówno biletów w sprzedaży stacjonarnej, jak i online.

 Uwaga! Wydarzenie przeniesione z 9 kwietnia. Bilety już zakupione zachowują swoją ważność i nie ma potrzeby ich wymiany. Zwroty za bilety zakupione w kasie będą realizowane po odwołaniu stanu epidemii, a należność za bilety zakupione online zwraca portal Biletyna.pl.