Telefon: 32 455 48 55

Bilety na Dni Wodzisławia Śląskiego w sprzedaży

Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty organizowane na stadionie miejskim podczas 50. Dni Wodzisławia Śląskiego. Bilet wraz z opaską na rękę, ważną przez dwa koncertowe dni 8 i 9 czerwca br., kosztuje 2 złote. Zachęcamy do szybszego zakupu, aby uniknąć stania w kolejkach w dniach imprez.

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie spóźnisz się na koncert swojego ulubionego wykonawcy, kup wcześniej bilet wraz opaską uprawniającą do przebywania na imprezie. W sobotę, 8 czerwca na stadionie miejskim wystąpią: Walfad, Cleo, Mrozu i Kult z Kazikiem Staszewskim. W niedzielę, 9 czerwca zobaczymy koncerty: Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej, DJ SOFi, Michała Szczygła oraz Kombii. Pozostałe atrakcje, w tym występy w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" z koncertem Sióstr Wajs&Stonogi, koncertem Jose Torresa i Leszka Ciechońskiego oraz innymi atrakcjami dla mieszkańców (7 czerwca) będą bezpłatne.

Odpłatność za wspomniane dwa dni koncertowe na stadionie miejskim wyniesie 2 złote. Uzyskane ze sprzedaży biletów przychody przeznaczone zostaną na zapewnienie większego bezpieczeństwa imprezy masowej na stadionie. Wprowadzenie symbolicznej opłaty jest konieczne ze względów porządkowych i organizacyjnych. W ramach tej kwoty uczestnicy imprezy otrzymają bilet wstępu (paragon) i opaskę, które będą upoważniały do przebywania na terenie stadionu podczas imprez. Dzieci do 6 lat będą mogły wejść na teren imprezy bezpłatnie i bez opaski.

 

Przedsprzedaż umożliwi uczestnikom imprezy zakup biletu wstępu (paragon) wraz z opaską bez kolejek, które mogą mieć miejsce w dniach imprezy przy kasach na stadionie. Miasto Wodzisław Śląski organizuje 50. Dni Wodzisławia Śląskiego poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM". 

Regulamin uczestnictwa dostępny TUTAJ

Ilość miejsc ograniczona.

 

Przedsprzedaż biletów prowadzą: Wodzisławskie Centrum Kultury, MOSiR Centrum oraz Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Przedsprzedaż:

- kasa RPR „Trzy Wzgórza”, ul. Matuszczyka: poniedziałek-piątek: 11:00-19:00, sobota-niedziela: 10:00-20:00

- kasa MOSiR, ul. Bogumińska 8: 7:00-15:00

- kasa WCK, ul. ks. płk. W. Kubsza 17: wtorek i piątek 12:00-17:00 oraz w czwartek 8:00-13:00, dodatkowo na godzinę przed biletowanymi wydarzeniami.

 

Sprzedaż w dniu:

kasy  biletowe przy stadionie (ul. Bogumińska):

7 czerwca, piątek: 12:00-20:00

8 czerwca, sobota: 10:00-22:00

Niedziela: 10:00-21:00