Telefon: 32 455 48 55

Bajkowe ferie z WCK

książki, nagrody

„Ferie z innej bajki”, które Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało w formule online w okresie od 4 do 15 stycznia, obfitowały w wiele ciekawych propozycji aktywnego spędzania czasu.

Zajęcia artystyczne, plastyczne, taneczne, ruchowe i inne przyciągnęły przed szklane ekrany uczestników, którzy wolny, zimowy czas postanowili spędzić w twórczy sposób. Materiały udostępniane na facebooku i kanale YouTube WCK wyświetlono do tej pory około 1700 razy. Dla tych, którzy śledzili poczynania bohaterów „Ferii z innej bajki” i aktywnie uczestniczyli w zajęciach, WCK przygotowało nagrody. Filmiki z propozycjami zabaw są nadal dostępne i w każdym momencie można je ponownie odtworzyć.

Wśród atrakcji przygotowanych przez placówkę znalazły się także konkursy. Od 4 do 14 stycznia dzieciaki mogły zgłaszać swoje prace do trzech konkursów: plastycznego, literackiego i na bajkowe przebranie. Łącznie w zabawie wzięło udział 33 uczestników. Zdobywcy poszczególnych miejsc i wyróżnień mogą zgłaszać się do WCK po odbiór nagród od 20 stycznia, w godzinach od 7:00 do 15:00. Pozostałych uczestników konkursów zapraszamy po odbiór miejskich kalendarzy.

 

Filmiki znajdziecie na facebooku i kanale YouTube WCK. 

nagrody; piornik, gra, zestaw artysyczny, długopisy.