Telefon: 32 455 48 55

Anita Lipnicka ze „Śnieniem” w WCK

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka powraca z premierowym materiałem. O tym, co w tym czasie przeżyła, za czym tęskni, o czym wciąż marzy, czego nie może zapomnieć, dowiecie się już podczas koncertu artystki w Wodzisławskim Centrum Kultury. Ta pojawi się na deskach wodzisławskiej sceny 14 kwietnia 2024 roku.

Po 6 latach od wydania albumu "Miód i dym", Anita Lipnicka powraca z premierowym materiałem. Jej nowa płyta zatytułowana "Śnienie" miała premierę 3 listopada 2023. Tuż po ukazaniu się na rynku albumu, artystka wyrusza w trasę, by odwiedzić z koncertami ponad 40 miast w całej Polsce. - "Nie mogę zdradzić zbyt wiele. Mogę tylko obiecać, że będziecie wniebowzięci!" - tak swoje występy zapowiada Anita.

Tym razem na scenie towarzyszyć jej będzie zespół w składzie poszerzonym o dodatkowych muzyków.

Anita Lipnicka - wokal
Piotr Świętoniowski - instrumenty klawiszowe
Bartek Miarka - gitary
Kamil Pełka - bas
Łukasz Sobolak - perkusja
Bartosz Pernal - puzon
Dominik Gawroński - trąbka

Mateusz Sołtysik - realizacja dźwięku
Piotr Mrowiec - realizacja światła
Paweł Talaga - scenografia, kostiumy

Koncert odbędzie się w niedzielę, 14 kwietnia o godzinie 18:00. Bilety w cenie 139 zł dostępne w kasie WCK oraz online. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.