Telefon: 32 455 48 55

Ależ to był koncert

Laureatka dwóch Fryderyków, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość. Daria Zawiałow, bo o niej mowa, dała popis swoich umiejętności scenicznych 2 lutego 2020 roku na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Daria Zawiałow zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę. W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „A Kysz!”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Płyta okazała się dużym sukcesem – w rok po premierze osiągnęła status Złotej Płyty, a teledyski do singli osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Ostatni album „Helsinki” (2019) jest na najlepszej drodze, żeby przebić te osiągnięcia i to z tej płyty mogliśmy usłuszeć jej największe przeboje, takie jak "Hej! Hej!", "Punk Fu!" czy "Nie Dobiję Się Do Ciebie".

Artystka z łatwością porwała wodzisłąwską publiczność i dała koncert, jakiego nie zapomnimy przez bardzo długi czas - żywiołowy, pełen rockowej energii i świeżego brzmienia.

Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji Gazety Wodzisławskiej (foto: Magdalena Szymańska).

Galeria