Telefon: 32 455 48 55

Aktywny Wodzisław już 15 lipca

Czym wyróżnia się cykl wydarzeń „Dziewięć dzielnic, jedno miasto”? Różnorodnością! Tym razem podczas trzeciej z kolei imprezy w ramach wspomnianego cyklu w dzielnicy Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka królował będzie sport. Już za kilka dni, bo w sobotę, 15 lipca br. w godz. od 16:00 do 19:00 spotkamy się na terenie Gosław Sport Center, aby wspólnie sprostać zaplanowanym wyzwaniom sportowym.

Co w programie?
Teren wodzisławskiego ośrodka sportowego Gosław Sport Center stanie się główną areną dla wszystkich miłośników sportu. W sobotę, 15 lipca w godz. od 16:00 do 19:00 nie zabraknie atrakcji związanych z różnymi dyscyplinami sportowymi. Do udziału w tym wydarzeniu zaprosiliśmy wodzisławskie kluby sportowe tj. Odra Wodzisław, MKS Zorza Wodzisław Śląski oraz  Klub Sportów Walki "Boxing Odra" Wodzisław Śląski.

Imprezę rozpoczniemy meczem o godz. 16:15 pomiędzy drużyną Odry Wodzisław a drużyną mieszkańców Wodzisławia Śląskiego (dwie połowy po 15 minut). Kto wygra to spotkanie? Tego dowiemy się 15 lipca! To jednak nie koniec sportowych emocji. Po tej rywalizacji czekają nas treningi z siatkarkami MKS Zorza, bokserami z Boxing Odra oraz fitness.

Ponadto tego dnia wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie korzystać z basenu oraz rowerów stacjonarnych. Oczywiście znajdzie się też coś dla maluchów. Strefa gier XXL oraz skrzaci kącik dostępny będzie dla nich przez cały czas trwania wydarzenia. Dodatkowo strefa gastronomiczna.

Zgłoszenia
Lubisz grać w piłkę nożną? Chcesz spróbować swoich sił na boisku i zmierzyć się z piłkarzami Odry Wodzisław? Masz ukończone 15 lat? Płeć nie ma znaczenia! Stwórz z nami miejską drużynę i powalcz o zwycięstwo! Nie czekaj i zgłoś chęć udziału już teraz! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego wysłania zgłoszenia na adres e-mail: n.panic@wodzislaw-slaski.pl do 13 lipca br. Dla wszystkich uczestników przewidziana jest okolicznościowa koszulka.

Zbieraj pieczątki
Impreza odbywa się w ramach cyklu wydarzeń "Dziewięć dzielnic, jedno miasto". Podczas eventu będzie można odebrać kolejną skrzacią pieczątkę do karty mieszkańca. Osoby, którym wezmą udział we wszystkich dziewięciu eventach, które zbiorą dziewięć pieczątek, będą mogły odebrać nagrodę w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Dialogu, Promocji i Kultury i Wodzisławskie Centrum Kultury we współpracy z Gosław Sport Center.