Telefon: 32 455 48 55

WCK

„Weź to poleku i rób joga”. Nowe zajęcia w ofercie WCK

Te zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na zajęcia z jogi prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora z ponad 15-letnim doświadczeniem. Ćwiczenia pod okiem Kariny Onak startują już od najbliższego poniedziałku, 25 października. Na pierwsze spotkanie z jogą wstęp wolny.

Lato z WCK upłynęło pod znakiem dobrej zabawy

W myśl hasła przewodniego Akcji lato „Mozaika brzmienia, kolorów i dobrych nastrojów”, jej uczestnicy nie mogli narzekać na nudę. Dwa miesiące wakacyjnej oferty Wodzisławskiego Centrum Kultury upłynęły pod znakiem twórczej zabawy.

ZPiT Vladislavia wyróżniona w konkursie pn. „Marka-Śląskie”

4 września br. odbyła się uroczysta gala 12. edycji konkursu „Marka-Śląskie” zorganizowanego przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Gliwicach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Współorganizatorami konkursu byli TVP 3 Katowice, Radio Katowice oraz Polska Dziennik Zachodni. Wodzisławskie Centrum Kultury zostało wyróżnione, za działalność Zespołu Pieśni i Tańca Vladislavia.

Nominacje do nagrody "Marka- Śląskie"

Zespół Pieśni i Tańca Vladislavia oraz Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - Reggae Festiwal otrzymały nominację do nagrody “Marka - Śląskie” w kategorii Kultura. O tym, do kogo ostatecznie trafią nagrody oraz wyróżnienia, dowiemy się już 4 września. Trzymajcie kciuki za nas i za pozostałych nominowanych z naszego miasta