Telefon: 32 455 48 55

WCK

Dobra energia popłynęła z NMNZ

Wodzisław Śląski ponownie był Najcieplejszym Miejscem na Ziemi. Na 18. edycję Festiwalu Reggae ściągnęły rzesze wielbicieli jamajskich klimatów. Johny Rockers, Dubska, Grubson, Tabu, Sidney Polak zadbali o gorącą atmosferę na Stadionie Miejskim.

Oświadczenie w sprawie organizacji festiwalu NMNZ

Naszym wielkim marzeniem było zorganizowanie w tym roku festiwalu Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi. Festiwalu z najlepszą publicznością, charyzmatycznymi gwiazdami i wspaniałą, jak zawsze, atmosferą. Festiwalu, który po kilkunastu miesiącach obaw, obostrzeń, ludzkich dramatów, niepewności przyniósłby nam wszystkim nadzieję i radość.

Festiwal Górnej Odry [FOTORELACJA]

Występy artystyczne, kiermasz książek i płyt, animacje i wiele, wiele więcej. To wszystko działo się w ramach Festiwalu Górnej Odry 26 i 27 czerwca 2021 r. na wodzisławskim rynku. Zespoły ARA z Wodzisławskiego Centrum Kultury też tam były.

„Festiwal Górnej Odry” w ten weekend

W pierwszy weekend wakacji zapraszamy na płytę wodzisławskiego rynku, gdzie przez dwa dni będzie trwał "Festiwal Górnej Odry". Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Wodzisławskie Centrum Kultury będzie częścią tego wydarzenia.

Koncert Eleni [FOTORELACJA]

Melodyjny, ciepły głos, polska dusza, greckie korzenie i przeboje, które rozkołysały publiczność w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Rodzinne Spotkania z Teatrem [FOTORELACJA]

Czerwcowe „Rodzinne spotkania z teatrem” były naprawdę… magiczne. Wszystko za sprawą widowiska „Poza wyobraźnią”, wypełnionego efektami iluzjonistycznymi. O niezapomniane przeżycia zadbał magik Adrian Mitoraj, który wraz ze swoją asystentką wprawił w zachwyt zarówno małych, jak i dorosłych widzów.

Coolturalny gość WCK [FOTORELACJA]

„Metamorfoza wizerunkowa, mimo że zewnętrzna, zaczyna się od środka” - słowa te są celną puentą wczorajszego spotkania z Nikoletą Ojcowicz-Kost, zorganizowanego w ramach cyklu „COOLturalny gość WCK”.