Telefon: 32 455 48 55

WCK

Mają SUPERmoce! [FOTORELACJA]

Integracja, dowartościowanie i promowanie osób z niepełnosprawnościami - takie są cele tej niesamowicie energetycznej imprezy! Za nami 7. edycja Festiwalu Piosenki Karaoke Osób Niepełnosprawnych. Zobaczcie Państwo jakie emocje nam towarzyszyły.

Nowiny Wodzisławskie zapraszają na debatę prezydencką

Już w najbliższy czwartek, tj. 18 kwietnia o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Wodzisławskiego Centrum Kultury odbędzie się debata wyborcza - prezydencka, która poruszy kluczowe tematy, sprawy dotyczące Wodzisławia Śląskiego i jego mieszkańców. Organizatorem wydarzenia są Nowiny Wodzisławskie oraz WCK.

II Konferencja naukowo-szkoleniowa o zdrowiu i bezpieczeństwie psychospołecznym [ZAPISZ SIĘ]

Wyższa Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi - Filia w Rybniku ma zaszczyt zaprosić do udziału w II Konferencji naukowo-szkoleniowej „Zdrowie i bezpieczeństwo psychospołeczne w interdyscyplinarnym dyskursie”. Tegoroczna edycja Konferencji została zaplanowana na 20 maja w siedzibie Filii - w Rybniku przy ul. Kościuszki 54 (budynek Politechniki Śl.). Partnerem wydarzenia jest Wodzisławskie Centrum Kultury.

Cykl "Dziewięć dzielnic, jedno miasto" powróci latem!

W ubiegłym roku rozpoczęliśmy wyjątkowy cykl wydarzeń "Dziewięć dzielnic, jedno miasto". Różnorodne imprezy, które odbyły się we wszystkich dzielnicach Wodzisławia Śląskiego połączyły naszą lokalną społeczność, dlatego cykl ponownie zagości w kalendarzu miejskich wydarzeń tego lata. I w tym roku nie zabraknie imprez, które spotkały się z największym zainteresowaniem wodzisławian. Pojawią się również nowości. Sprawdź, co nas czeka.

"zagraliśMY dla Patryka" [FOTORELACJA]

17 lutego w Wodzisławskim Centrum Kultury odbył się koncert charytatywny "graMY dla Patryka". Patryk to chorujący na nowotwór złośliwy uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.

Zagrają dla Patryka. Koncert charytatywny w sobotę

17 lutego w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się koncert charytatywny "graMY dla Patryka". Patryk to chorujący na nowotwór złośliwy uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.