Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Oświadczenie w sprawie organizacji festiwalu NMNZ

Naszym wielkim marzeniem było zorganizowanie w tym roku festiwalu Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi. Festiwalu z najlepszą publicznością, charyzmatycznymi gwiazdami i wspaniałą, jak zawsze, atmosferą. Festiwalu, który po kilkunastu miesiącach obaw, obostrzeń, ludzkich dramatów, niepewności przyniósłby nam wszystkim nadzieję i radość.

Koncert Pawła Domagały [FOTORELACJA]

Za nami fenomenalny koncert Pawła Domagały, który promując najnowszy krążek "Wracaj", gościł na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Było pięknie i dźwięcznie. Na takie chwile czekaliśmy z utęsknieniem! Zdjęcia: Magdalena Szymańska

Festiwal Górnej Odry [FOTORELACJA]

Występy artystyczne, kiermasz książek i płyt, animacje i wiele, wiele więcej. To wszystko działo się w ramach Festiwalu Górnej Odry 26 i 27 czerwca 2021 r. na wodzisławskim rynku. Zespoły ARA z Wodzisławskiego Centrum Kultury też tam były.

Przedłużamy termin nadsyłania memów

Nie zdążyliście zaprojektować mema na konkurs „Język stadionów - język tolerancji” ogłoszony przez WCK? Teraz macie ostatnią szansę, aby to nadrobić. Przedłużamy termin nadsyłania memów propagujących kibicowanie w duchu tolerancji. Na prace uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu wodzisławskiego czekamy do 14 lipca 2021 roku.

Akcja Lato z WCK

„Mozaika brzmienia, kolorów i dobrych nastrojów” - takie hasło przyświecać będzie tegorocznej Akcji Lato z Wodzisławskim Centrum Kultury. Jak sama nazwa wskazuje, oferta WCK przez dwa wakacyjne miesiące oscylować będzie wokół różnorodnej tematyki. Będzie artystycznie, filmowo, teatralnie i muzycznie.

„Flow” Teatru Tańca Memento [FOTORELACJA]

Dzięki grupie juniorek z zespołu Memento poczuliśmy prawdziwy flow! Na scenie zobaczyliśmy zabawę barwami, kolorami i wzorami, stanowiących metaforą tego, co dzieje się w naszym wnętrzu. Tancerze udowodnili, że dzięki wyrażaniu siebie jesteśmy w stanie flow – kwitniemy.