Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Coolturalny gość WCK [FOTORELACJA]

„Metamorfoza wizerunkowa, mimo że zewnętrzna, zaczyna się od środka” - słowa te są celną puentą wczorajszego spotkania z Nikoletą Ojcowicz-Kost, zorganizowanego w ramach cyklu „COOLturalny gość WCK”.

Długi weekend w kinie Pegaz

Miłośników filmów na dużym ekranie zapraszamy do wodzisławskiego kina. W długi weekend nie zabraknie propozycji dla dzieci jak i filmów dla dorosłych.

Filmowy Dzień Dziecka w kinie Pegaz

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz z okazji Dnia Dziecka. We wtorek, 1 czerwca o 12:00 wodzisławskie kino zaprasza na seans oscarowej animacji „Co w duszy gra”.

Zawody z akrobatyki tanecznej [WYNIKI]

W ubiegłą niedzielę, 31 maja w Wodzisławskim Centrum Kultury odbyły się pierwsze zawody z akrobatyki tanecznej organizowane przez firmę Akrobreak przy współorganizacji WCK. W wydarzeniu wzięło udział 54 zawodników. Poziom był bardzo wysoki, a zawodnicy doskonale przygotowani.

Poznaj nasz czerwcowy program

Czerwiec w WCK szykuje się na bogato! W repertuarze znajdziecie propozycje imprez estradowych, jak koncerty czy kabarety, do tego kreatywne warsztaty i mnóstwo interesujących filmów w Kinie Pegaz. Czerwiec to również miesiąc premier grup należących do Amatorskiego Ruchu Artystycznego.

Rusza rekrutacja do projektu WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury rozpoczęło realizację projektu „Język na stadionach - język tolerancji”, w ramach którego odbędzie się szereg działań skierowanych do młodych osób realizujących swoje pasje w pozaszkolnych klubach sportowych oraz uczniów klas sportowych.

Najnowszy numer Gazety Wodzisławskiej

Trwa dystrybucja majowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o imprezach, jakie szykuje dla Was Wodzisławskie Centrum Kultury.

Nowy termin koncertu Tabu

Nowy termin koncertu. Z uwagi na Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Wodzisławskie Centrum Kultury przenosi koncert zespołu Tabu z 29 maja na 12 czerwca (godzina 19:00 oraz 21:00).