Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Rodzinne Spotkania z Teatrem

Rodzinne Spotkania z Teatrem wracają po wakacyjnej przerwie. Już w ostatnią niedzielę września w Wodzisławskim Centrum Kultury będzie można zobaczyć spektakl „Wywrócona bajka o Kapturku” w wykonaniu Teatru Kultureska z Krakowa.

W sercach grało nam reggae

Na te dwa dni Wodzisław Śląski czeka cały rok. Widowiskowe koncerty, artyści skradający serca niezawodnej publiczności i świetna atmosfera sprawiły, że 16. edycję Najcieplejsze Miejsce na Ziemi –Reggae Festiwal w pamięci zachowamy na długo.

Dżentelmenels na scenie NMNZ

Nie ma wątpliwości, energia wprost rozpierała sympatycznych Dżentelmenels. Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019 dzień drugi.

Bethel na NMNZ 2019

Artyści mówią, że z wielką przyjemnością przyjęli zaproszenie na Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019. Na scenie Bethel wykonał swoje najpiękniejsze i z serca płynące przebojowe kawałki.

Happysad na NMNZ

Było fantastycznie, bo na scenie zagrał fenomenalny Happysad. Grupa była gościem specjalnym Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019 i bez wątpienia muzycy byli we właściwym miejscu.

Johny Rockers na NMNZ

Johny Rockers to kolejni artyści, którzy specjalnie dla Was dali z siebie jak najwięcej. Muzyka płynęła na Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019.