Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Bethel na NMNZ 2019

Artyści mówią, że z wielką przyjemnością przyjęli zaproszenie na Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019. Na scenie Bethel wykonał swoje najpiękniejsze i z serca płynące przebojowe kawałki.

Happysad na NMNZ

Było fantastycznie, bo na scenie zagrał fenomenalny Happysad. Grupa była gościem specjalnym Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019 i bez wątpienia muzycy byli we właściwym miejscu.

Johny Rockers na NMNZ

Johny Rockers to kolejni artyści, którzy specjalnie dla Was dali z siebie jak najwięcej. Muzyka płynęła na Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019.

Cheeba na rozpoczęcie NMNZ 2019

Rozpoczynamy zabawę na Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019, a czynimy to w towarzystwie doborowym - Slaveah, DrLove, Cheeba na festiwalowej scenie.

Gang Bawarii na NMNZ 2019

W wyjątkowo chilloutowy nastrój na Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - XVI Reggae Festiwal - 2019 wprowadziła nas grupa Gang Bawarii.

Tabu poniósł tłumy NMNZ 2019

Zobaczcie, jak bawiliśmy się podczas tego fenomenalnego, pełnego przebojów koncertu Tabu. Takie rzeczy tylko na "Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi" - XVI Reggae Festiwal - 2019 w Wodzisławiu Śląskim.