Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Marcin Kost, fenomenalny bboy gościem WCK

Od lat wytrwale pracuje nad kreowaniem własnego tanecznego „ja”. Z poświęceniem pielęgnuje swoją pasję, ale też ochoczo dzieli się wiedzą i bogatym doświadczeniem z innymi. Marcin Kost, bez wątpienia charyzmatyczny i z pewnością jeden z czołowych bboyów w Polsce będzie bohaterem wydarzenia „COOLturalny gość WCK” w ramach akcji #siećzkulturąwdomu. Już w czwartek, 25 czerwca, o godz. 19:00, podczas internetowej transmisji na żywo z WCK spotkacie się z trenerem, tancerzem i akrobatą.

Kino Pegaz otwarte na Dzień Ojca!

Wodzisławskie Centrum Kultury otwiera dla widzów Kino Pegaz. Pierwszym tytułem, jaki Pegaz proponuje „odmrażając" swoją działalność, będzie film „Dżentelmeni”. Jego projekcję zaplanowano z okazji Dnia Ojca na wtorek, 23 czerwca o 19:00 oraz w kolejny weekend. Seanse odbędą się z zachowaniem zaleceń bezpieczeństwa i w nowej formule sanitarnej.

WCK zagrało pierwszy koncert online na żywo

Mocne gitarowe brzmienie można było usłyszeć w środę, 17 czerwca, podczas koncertu zespołu Gallileous na żywo z Wodzisławskiego Centrum Kultury. Bezpłatna transmisja online w dniu emisji miała około 2300 wyświetleń. Wydarzenie było dostępne w serwisach Facebook i YouTube.

Gallileous na żywo z Wodzisławskiego Centrum Kultury

Scena Wodzisławskiego Centrum Kultury zabrzmi mocnym gitarowym graniem. Wszytko to w ramach akcji #siećzkulturąwdomu, którą placówka z powodzeniem realizuje od marca, a teraz poszerza o nowe wydarzenia kulturalne na żywo. Już w środę, 17 czerwca, o 20:00 będziemy mieli okazję dać się ponieść muzycznym emocjom. Podczas internetowej transmisji na żywo usłyszymy i zobaczymy koncert grupy Gallileous.

Najnowszy numer Gazety Wodzisławskiej

W jakich rolach możemy się spełniać? Co sprawia, że czujemy się w grupie dobrze? Ile, w budowaniu społecznych relacji, zależy od nas samych? Tego m.in. dowiecie się z nowego wydania Gazety Wodzisławskiej.

Filmowe podróże

Czas na filmowe podróże. Tym razem zapraszamy w wyprawę nietypową, bo widzianą oczami… kotów. Głośne i kolorowe tureckie miasto pełne fascynujących historii - Stambuł to cel naszej filmowej wyprawy.