Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

Poznaj program na kwiecień

Kwiecień w Wodzisławskim Centrum Kultury to nie lada gratka dla fanów dobrej muzyki. Na wodzisławskiej scenie pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Krzysztof Zalewski z koncertem MTV Unplugged oraz Kortez w projekcie Kortez Kwadro Tour. Obok tego czekają na Was warsztaty, propozycje teatralne grup Amatorskiego Ruchu Artystycznego "ARA" oraz występ zawodowego komika - Marcina Zbigniewa Wojciecha.

Warsztaty z wielkanocnym jajem w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty artystyczne z cyklu „Tu i teraz”, dedykowane młodzieży i dorosłym. Trzygodzinne spotkanie, podczas którego uczestnicy własnoręcznie wykonają ozdobę wielkanocną, odbędzie się 9 kwietnia, w sobotę o godz. 10:00.

Zawody Akrobreak Masters za nami [FOTORELACJA]

Oni zaprzeczyli prawu grawitacji! 172 zawodników stanęło do równej walki o najwyższe trofea! Za nami 3. edycja Akrobreak Masters, czyli zawodów z akrobatyki tanecznej, której pomysłodawcą jest nasz utalentowany instruktor Marcin Kost. Wydarzenie miało miejsce 26 marca.

FEEL i Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa [FOTORELACJA]

Ależ to było wydarzenie! Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa wspólnie z Piotrem Kupichą i zespołem Feel rozgrzała do czerwoności publiczność. „Jest już ciemno”, „Jak anioła głos” czy „Mój dom” w połączeniu orkiestry i zespołu zachwyciła. Owacjom publiczności nie było końca. Zobaczcie jak wyglądała ta niesamowita fuzja muzyczna!

Tancerki Mirażu nagrodzone na Viverso

Tancerki zespołu Miraż z Wodzisławskiego Centrum Kultury zdobyły złoty i srebrny medal podczas IX Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca VIVERSO 2022, który odbył się w Rybniku 19-20.3.2022 r.