Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Koncert galowy „Fedrowani w godce”

Stowarzyszenie „Vladislavia” wraz Wodzisławskim Centrum Kultury zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. Koncert galowy z udziałem laureatów 13. edycji Konkursu Gawędziarskiego „Fedrowani w godce” odbędzie się 10 grudnia o godz. 16:00.

6. edycja zawodów Akrobreak Masters [HARMONOGRAM]

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się 6. edycja zawodów akrobatyki tanecznej organizowana przez Akrobreak przy współorganizacji Wodzisławskiego Centrum Kultury. Wydarzenie zostało zaplanowane na 9 grudnia 2023 r. Poznajcie harmonogram wydarzenia.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem [FOTORELACJA]

Większość dopiero czeka na spotkanie z Mikołajem, ale u niektórych już był i przyniósł prezenty. Zobaczcie, jak bawiliśmy się w Wodzisławskim Centrum Kultury, gdzie wystąpił dla nas Teatr Gry i Ludzie z Katowic w spektaklu "Sekret Świętego Mikołaja". Oczywiście największą gwiazdą był Święty Mikołaj, który skradł całe show.

Już w najbliższy piątek wystąpi Daria ze Śląska

To nowa twarz na polskiej scenie muzycznej, która w bardzo krótkim czasie zdobyła wielką popularność. Piosenki Darii ze Śląska są pełne wrażliwości, szczerości i niepowtarzalnego nastroju. Ta wyjątkowa artystka już tej jesieni wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową, i tak pojawi się na deskach wodzisławskiej sceny, 1 grudnia o 20:00.

Warsztaty winiarskie [FOTORELACJA]

To były pierwsze tego typu warsztaty winiarskie w Wodzisławskim Centrum Kultury. Uczestnicy otrzymali solidną dawkę wiedzy na temat szczepów polecanych do przydomowych upraw, dowiedzieli się o sposobach serwowania wina i jego przechowywaniu, rodzajach win, a także tradycjach związanych z Beaujolais Nouveau.

Mikołajkowy spektakl w WCK

Brak planów na niedzielne, rodzinne przedpołudnie? Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na przedstawienie w wykonaniu aktorów z Teatru Gry i Ludzie z Katowic, którzy 3 grudnia o godz. 11:00 wystąpią w spektaklu „Sekret Świętego Mikołaja ”.