Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Stand-up: Michał Leja

Jesienna ramówka Wodzisławskiego Centrum Kultury czas start! Na pierwszy ogień rzucamy występ stand-upera Michała Leji. Ten pojawi się ze swoim najnowszym programem „Chciałbym się mylić” już 20 września. Fanów mocnego żartu nie może z nami zabraknąć.

Za nami NutkoSfera - CeZik dzieciom [FOTORELACJA]

"Joł, joł, joł" są tu jacyś fani Układu Słonecznego? Ależ to było niezwykłe spotkanie z NutkoSferą - CeZik dzieciom. Melodie wpadające w ucho, kawał merytorycznej wiedzy i mnóstwo dzieciaków pod sceną! Nie zabrakło również spotkania z fanami, chwili na przybicie piątki, czy zamienienia słowa z jednym z najpopularniejszych artystów tworzących dla najmłodszych.

Pan Li w WCK

Jest jedynym w Polsce iluzjonistą kabaretowym. Z tego powodu bywa nazywany najlepszym komikiem wśród iluzjonistów i najlepszym iluzjonistą wśród komików. To nie kto inny jak Pan Li, który swoim bezdyskusyjnym talentem spróbuje skraść serca wodzisławskiej publiczności już 1 czerwca w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Spektakl „O mało co” w WCK

"O mało co…" to premierowa komedia z Anną Muchą i Filipem Bobkiem w rolach głównych! Kiedy mąż i żona zdradzają się nawzajem, a najlepszy przyjaciel jest w to bardzo mocno zamieszany, to na pewno wyjdzie z tego niezły ambaras! Co z niego wyniknie? Dowiecie się tego już 15 października w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Program Powiatowego Festiwalu Kultury

Już za 4 dni, Wodzisław Śląski stanie się kulturalną stolicą powiatu wodzisławskiego. 27 maja na Rynku odbędzie się Powiatowy Festiwal Kultury organizowany przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. wspólnie z instytucjami kultury z terenu całego powiatu.

Piknik Rodzinny na "Trzech Wzgórzach". Sprawdź program

Niedziela, 27 maja 1990 roku zapisała się na kartach polskiej historii. Tego dnia Polacy stanęli przed urnami wyborczymi, aby po raz pierwszy wziąć udział w wolnych i demokratycznych wyborach samorządowych. Każdego roku dla upamiętnienia tej ważnej dla wszystkich społeczności lokalnych daty, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Zapraszamy w sobotnie południe do wspólnego świętowania podczas Pikniku Rodzinnego w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” w godz. od 13:30 do 18:00. Czeka nas duża dawka dobrego humoru oraz sporo atrakcji, w tym pierwsze Wodzisławskie Zawody Hobby Horse.