Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Maryla Rodowicz Akustycznie [FOTORELACJA]

Cóż to było za wydarzenie! Maryla Rodowicz w akustycznym projekcie zawitała do Wodzisławskiego Centrum Kultury i zachwyciła publiczność. Ikona polskiej sceny muzycznej wykonała swoje największe hity, a tuż po koncercie spotkała się z fanami.

Nowy termin Kabaretu K2

W związku z niezależną od Wodzisławskiego Centrum Kultury awarią prądu występ Kabaretu K2 nie mógł dojść do skutku. Mamy już dla Państwa nową datę wydarzenia. Artyści pojawią się na wodzisławskiej scenie, w niedzielę 25 lutego o 16:00. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność.

Ahoj przygodo! Akcja Zima z WCK

Podróże w dalekie i bliskie zakątki świata – brzmi nieźle, prawda? I tak też będzie! Wszystko za sprawą Akcji Zima z WCK, której tematem przewodnim są „Zimowe podróże małe i duże”. Od 26 stycznia do 11 lutego zapraszamy dzieci do uczestnictwa w warsztatach artystycznych, ekologicznych i kulinarnych, a także zajęciach sensoplastycznych, seansach filmowych w Kinie Pegaz, balikach karnawałowych, grze mobilnej i wycieczce do cudownego świata w miniaturze.

Wodecki Tribiute - dodatkowa godzina występu

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie koncertem Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej "Wodecki Tribute" informujemy, że rusza dodatkowa godzina występu. W niedzielę, 10 marca obok 16:30 artyści wystąpią dla Państwa jeszcze o 18:30. Będzie to niezwykle wydarzenie poświęcone twórczości wybitnego polskiego artysty, Zbigniewa Wodeckiego.

Wyrusz z nami w podróż – gra mobilna w WCK

Wyobraź sobie, że wcielasz się w postać podróżnika, któremu zaproponowano udział w dalekiej wyprawie. Kiedy? Już 1 lutego, zostało więc niewiele czasu na przygotowania. Odkryjesz piękne miejsca, spotkasz interesujące postaci, przeżyjesz niesamowite przygody oraz dowiesz się wielu ciekawych faktów o świecie. Gotowy na przygodę? No to wyruszamy!

Kaligrafia dla każdego

O tym, że kaligrafia może być pasjonującym zajęciem dla każdego, świadczy ostatnie, sobotnie spotkanie, w którym wzięły udział osoby dorosłe i nastolatkowie.

Wodecki Tribute w WCK

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa zaprasza na koncert poświęcony twórczości wybitnego polskiego artysty, Zbigniewa Wodeckiego. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 10 marca o godz. 16:30 w Wodzisławskim Centrum Kultury.