Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Już 12 sierpnia wydarzenie dla miłośników motoryzacji

Przygotujcie się na ekscytujące wydarzenie, które już 12 sierpnia odbędzie się w naszym mieście! Parking miejski w dzielnicy Radlin II stanie się rajem dla pasjonatów zabytkowej motoryzacji i customowych pojazdów. Przed nami zlot samochodowy - wydarzenie, którego nie można przegapić. Start o godzinie 14:00.

Redlin zagra w WCK

Cykl "Letniego Muzykowania" rozpocznie folkowy zespół Redlin, który zagra w najbliższą niedzielę, 6 sierpnia o godz. 18:00. Z uwagi na niesprzyjające prognozy pogody wspomniany koncert zostaje przeniesiony na salę widowiskową Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Miesiąc kosmicznych przygód w WCK

Lipiec w Wodzisławskim Centrum Kultury był iście kosmiczny. Wszystko za sprawą Akcji Lato, która obfitowała w wiele ciekawych wydarzeń. Ich tematyka, w myśl przyświecającego nam w tym roku hasła „Kosmiczna przygoda”, oscylowała wokół nieziemskich warsztatów, wycieczek nie z tej ziemi i innych, odlotowych atrakcji.

Mobilny escape room w klimacie PRL. Weź udział w zabawie

Już 5 sierpnia w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” odbędzie się wydarzenie „W klimacie PRL”. W programie ogrom atrakcji, m.in. pokaz mody, motoryzacji, stoisko PEWEX, prywatka, przejazd autobusem Ikarus i coś, czego jeszcze nie było w naszym mieście. Mobilny pokój zagadek, tzw. escape room, nawiązujący do czasów PRL.

Spotkaj się ze Strażakiem Samem

"Przygoda na biwaku" już 24 września w Wodzisławskim Centrum Kultury. Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na Żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów! Tego dnia zaplanowane są aż dwa spotkania z tym ulubieńcem najmłodszych, o godzinie 10:00 oraz 12:30.

Repertuar kina na sierpień

Druga połowa wakacji to wciąż mnóstwo filmów w wodzisławskim kinie. Wakacyjne animacje dla dzieci, klasyka w kinie konesera czy ciekawe seanse dla dorosłych. Sprawdź tytuły w sierpniowym repertuarze Pegaza.