Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Uwolnij ciało - kolejna edycja już w marcu w WCK

Cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem zajęcia z cyklu „Tu i teraz” odbędą się w niedzielę, 3 marca o godz. 15.00. Dwugodzinne warsztaty rozwojowe poprowadzi Małgorzata Karwot, instruktorka tańca i psycholożka.

Przed nami kolejne warszaty z kaligrafii

Jeśli jest Ci bliskie piękno i chęć własnoręcznego tworzenia, to jest miejsce dla Ciebie. Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne spotkanie ze sztuką pięknego liternictwa, które odbędzie się 24 lutego w godzinach 10:00-12:00.

Poznaj program Wodzisławskiego Centrum Kultury na marzec

Marzy nam się wiosna, a Państwu? Już coraz bliżej! W oczekiwaniu ciepłych dni, mamy kilka godnych uwagi propozycji w repertuarze. Obok koncertów czekają premiery w grupach Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Nie zabraknie kreatywnych warsztatów oraz seansów w Kinie Pegaz.

Stand-up w WCK: Grzegorz Dolniak

Już 15 maja na wodzisławskiej scenie wystąpi jeden z najbardziej ekspresyjnych komików w Polsce - Grzegorz Dolniak. Ten popularny artysta, stand-uper pojawi się ze swoim nowym programem „Mogło być gorzej”.

Spektakl "Goło i wesoło" [FOTORELACJA]

Katarzyna Ptasińska, Sebastian Cybulski, Wojciech Solarz, Michał Lesień-Głowacki, Michał Meyer, Marek Kaliszuk oraz Piotr Zelt - znani i lubiani ze szklanego ekranu zawitali do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Wszystko za sprawą spektaklu "Goło i wesoło".

Spektakl „NIE-MA” dla maluchów w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl przygotowany z myślą o dzieciach do czwartego roku życia. Już 18 lutego o godz. 12:00 maluchy wraz z rodzicami będą mogli odkryć magiczną przestrzeń teatru, specjalnie zaaranżowaną i dostosowaną do potrzeb małych dzieci.

Było kreatywnie, warsztatowo i filmowo!

Za nami dwa tygodnie ferii i Akcji Zima 2024, organizowanej przez Wodzisławskie Centrum Kultury. W codziennych zajęciach artystycznych wzięło udział łącznie ponad 180 uczestników.

Spektakl „Goło i wesoło” w WCK

Kto z nas nie marzył o wielkiej karierze gwiazdy filmu czy rock'n'rolla? Na prawie taki sam pomysł wpadła grupka przyjaciół, która postanowiła zostać.. striptizerami. Jak im poszło? Dowiecie się w przezabawnym spektaklu „Goło i wesoło”, ten już 12 lutego w Wodzisławskim Centrum Kultury.