Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Rubens w trasie "Bardziej niż OK!"

6 nominacji do Fryderyków, trasa po letnich festiwalach, nowy, wakacyjny singiel … Rubens nie zwalnia tempa! Jesienią rusza w kolejną trasę koncertową pod nazwą ”BARDZIEJ NIŻ OK!", promującą jego ostatni album "Piosenki, których nikt nie chciał”. Artysta wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury już 28 października.

Piknik przedsiębiorczości w dzielnicy Jedłownik Szyb

W sobotę, 26 sierpnia br. czeka nas szósta już impreza w ramach cyklu wydarzeń „Dziewięć dzielnic, jedno miasto”. Tym razem zaprosimy mieszkańców oraz wodzisławskich przedsiębiorców do dzielnicy Jedłownik Szyb, gdzie na terenie boiska Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 odbędzie się piknik przedsiębiorczości.

Za nami otwarcie Balatonu [GALERIA]

Niecały rok - tyle trwały prace na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Balaton. Po niemal 365 dniach ponownie spotkaliśmy się w tym miejscu, aby na własne oczy przekonać się, jak zmieniła się ta przestrzeń. 15 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie Ośrodka po modernizacji, na które miasto pozyskało dofinansowanie w wysokości 12,8 mln zł.

Letnie Muzykowanie: Duet Karo oraz Anna Matuszczyk

Przebojowo i radośnie. Tak właśnie było 13 sierpnia w Parku Miejskim. To za sprawą "Letniego Muzykowania" z gwiazdami Telewizji TVS. Duet Karo i Ania Matuszczyk porwali do tańca i zabawy wodzisławską publiczność.

Poznaj nasze propozycje na wrzesień

Świetny występ stand'upowy, barwny spektakl dla całych rodzin z walorem edukacyjnym, wracające po przerwie wakacyjnej lubiane warsztaty, obok tego imprezy plenerowe i zapisy do zespołów Amatorskiego Ruchu Artystycznego. To i wiele więcej znajdziecie w naszej wrześniowej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem.

Koncert zespołu Redlin [FOTORELACJA]

Myślisz "najlepszy folk", mówisz REDLIN! Za nami niesamowicie energetyczne spotkanie z muzyką folkową! Za sterami muzycy, którzy doskonale brzmią i przy tym świetnie bawią publiczność.