Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Mery Spolsky w WCK

Niepowtarzalna, charyzmatyczna i czerpiącą z wielu źródeł - od hip-hopu przez eksperymentalną elektronikę po popową piosenkę. Oczywiście nie kto inny jak Mery Spolsky. Ta wyjątkowa artystka polskiej sceny muzycznej wystąpi 2 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Spektakl teatralny „Klimakterium 2... czyli menopauzy szał” w WCK

Pamela, Malina, Zosia i Angela - cztery słynne polskie Klimaktynki wracają i zapraszają do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Już 10 listopada na zgromadzoną publiczność będzie czekać ponadczasowy spektakl „Klimakterium 2... czyli menopauzy szał”. Ponad dwie godziny porywających żartów, zabawnych sytuacji związanych z relacjami damsko-męskimi, przemijającym czasem młodości oraz śpiewu i tańca. Bilety w sprzedaży.

„Urodziny Elsy - Bal Księżniczek” w WCK

Anna, Elsa, Śnieżka, Arielka i inne bajkowe księżniczki na wyciągnięcie ręki! Już dziś zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury na barwny, muzyczny spektakl dla dzieci „Urodziny Elsy - Bal Księżniczek”. Wydarzenie odbędzie się 10 listopada o 11:00.

AkceptacJA – czyli rozwojowe warsztaty dla młodzieży

2 marca o godz. 15.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury porozmawiamy o emocjach, a także spróbujemy je wyrazić poprzez ruch. Wszystko podczas warsztatów skierowanych do młodzieży, zatytułowanych „AkceptacJA”. Wydarzenie wpisujące się w cykl działań organizowanych w ramach „Strefy Młodej Kultury Wodzisławia Śląskiego” poprowadzi Małgorzata Karwot - psycholożka i instruktorka tańca.

Spektakl taneczny „Prawdziwa historia” dla widowni szkolnej

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza uczniów kl. VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych na najnowszy spektakl Teatru Tańca Memento zatytułowany „Prawdziwa historia”. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 9 kwietnia o godz. 10:00 i 12:00.

22. Wodzisławska Gala Taneczna MIX

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na 22. Wodzisławską Galę Taneczną MIX, zawody dla zespołów tanecznych o randze ogólnopolskiej. Impreza odbędzie się w sobotę, 18 maja br.