Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Sabina Szewczyk „COOLturalnym gościem WCK”

Zdecydowana i ambitna. Wrażliwa i twórcza. Taka bez wątpienia jest Sabina Szewczyk - „Sana”, utalentowana wokalistka, którą wraz z zespołem gościć będziemy w Wodzisławskim Centrum Kultury. Muzycznie bowiem zapowiada się kolejna odsłona wydarzenia „COOLturalny gość WCK”, która zaplanowana została na poniedziałek, 15 listopada o godz. 19:00.

Tanecznie i rodzinnie w WCK

Listopadowe „Rodzinne spotkania z teatrem” przyjmą tym razem formułę… taneczną. Wszystko za sprawą widowiska w wykonaniu tancerzy zespołu Miraż, wypełnionego porywającą muzyką, dopracowaną choreografią i efektami świetlnymi. Taneczne show można będzie zobaczyć 28 listopada, w niedzielę, o godz.16:00. Program uatrakcyjni znana i lubiana przez najmłodszych Ciocia Klocia czyli Monika Kubica – Skaba.

Repertuar imprez na listopad

Oferta kulturalna Wodzisławskiego Centrum Kultury na jesienne dni. W repertuarze znajdziecie propozycje koncertowe, warsztatowe oraz kino.

Stare Dobre Małżeństwo w WCK

Na polskiej scenie muzycznej są od 35 lat, wydali ponad 20 krążków, a w muzyce będącej mieszanką utworów folkowych i poezji śpiewanej nie mają sobie równych. Mowa o Starym Dobrym Małżeństwie, które na wodzisławskiej scenie pojawi już 14 stycznia 2022 r. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży.