Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

"Kokoszycki Piknik": warsztaty [FOTORELACJA]

Ależ to było miłe popołudnie! W niedzielę, 3 września w Kokoszycach odbyły się "Kokoszycki Piknik" oraz "Festyn pod kogutem". Zobaczcie, jak bawiliście się przy naszym stoisku warsztatowym.

Daria ze Śląska - Pierwsza Trasa

Daria ze Śląska to nowa twarz na polskiej scenie muzycznej, która w bardzo krótkim czasie zdobyła wielką popularność. Piosenki Darii są pełne wrażliwości, szczerości i niepowtarzalnego nastroju. Ta wyjątkowa artystka już tej jesieni wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową, i tak pojawi się na deskach wodzisławskiej sceny, 1 grudnia o 20:00.

Przed nami trzecia odsłona DzieJesie(ń) Festiwalu

Jesień wcale nie musi być nudna! Po raz trzeci udowodnimy to podczas DzieJesie(ń) Festiwalu w sobotę, 16 września. Coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory można przejść z uśmiechem na ustach. Wodzisławski Rynek ponownie będzie pełen smaków, kolorów, zapachów oraz unikatowych warsztatów, a wydarzenie zakończymy niezwykłymi występami artystycznymi, których główną gwiazdą będzie koncert zespołu Łzy.

„Arcadia" - spektakl w ramach programu TEATR POLSKA

Wodzisławskie Centrum Kultury bierze udział w programie TEATR POLSKA, w ramach którego zaprasza na spektakl „Arcadia” w wykonaniu aktorów z Teatru KTO. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 17 września o godz. 19:00 w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Partnerem imprezy jest Stowarzyszenie "Nasz Wodzisław".

Za nami "Letnie Muzykowanie" [FOTORELACJA]

Antek Sojka&Janek Pęczak na scenie oraz degustacja tapasów czyli za nami kolejne udane spotkanie w Parku Miejskim. Dziękujemy za Waszą obecność. Wydarzenie odbyło się w ramach Tapas Music Festival.

Kokoszycki Piknik zapewni dobrą zabawę

Wyśmienita zabawa, piękna sceneria i moc atrakcji czekać będą na uczestników "Kokoszyckiego Pikniku", który odbędzie się już 3 września na terenie parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi, przy ul. Pałacowej 5. Będzie to koleje wydarzenie w ramach cyklu "Dziewięć dzielnic, jedno miasto". Start o godzinie 16:00.

Uwolnij ciało od stresu - warsztaty ruchowo-rozwojowe w WCK

Po wakacyjnej przerwie, Wodzisławskie Centrum Kultury wznawia cykl zajęć rozwojowych „Uwolnij ciało". Dwugodzinne, ruchowe warsztaty dla młodzieży i dorosłych, podczas których można będzie zadbać o swoje ciało odbędą się w sobotę, 9 września o godz. 14.00. Zajęcia będą odbywały się cyklicznie, raz w miesiącu.

DzieJesie(ń) Festiwal - poszukujemy sprzedawców kwiatów

W sobotę, 16 września br. odbędzie się trzecia odsłona DzieJesie(ń) Festiwalu. Ponownie schyłek lata w Wodzisławiu Śląskim będzie pełen smaków, kolorów, zapachów oraz unikatowych warsztatów. Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zapraszamy sprzedawców kwiatów i sadzonek. Udział wystawców w wydarzeniu będzie bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 32 45 90 478, do 8 września br.