Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Pojedynek Stand-up za nami [FOTORELACJA]

Pełna sala i "Czterech Wspaniałych"! Świeże teksty, cięte żarty i celne riposty, czyli stand-up w zawodowym wydaniu. Kto się pojedynkował? Robert Korólczyk , Łukasz Kaczmarczyk, Bartosz Gajda i Marcin Zbigniew Wojciech. To zobaczmy jak to wyglądało.

„Skrzypek na dachu” w WCK

To widowisko sezonu, oryginalna nowojorska produkcja z ponad trzydziestoma aktorami na scenie, śpiewem i baletem na żywo. To musical, który pokochali widzowie z całej Polski. Mowa oczywiście o „Skrzypku na dachu”. Ten do zobaczenia na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury już 8 grudnia o 18:00. Bilety już w sprzedaży.

Smerfastyczny Dzień Dziecka w WCK

Któż z nas nie zna małych, niebieskich smerfów? Te sympatyczne postacie zawitają do Wodzisławskiego Centrum Kultury już 1 czerwca o godz. 16:00. A wraz z nimi zapraszamy dzieci z rodzicami, z dwóch powodów. Po pierwsze - chcemy wywołać uśmiech dzieci i zapewnić im super zabawę z okazji ich święta. A po drugie - cykl Rodzinnych Spotkań z Teatrem, w ramach których odbędzie się spektakl „Smerfy - czy Gargamel zostanie wujem Gargi?” to doskonała okazja na spędzenie popołudnia w rodzinnym gronie.

Koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN pn. „Taneczne opowieści”. Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca o godz. 17:30. Widzowie zobaczą choreografie wszystkich formacji SPINu, od dziecięcych, poprzez młodzieżowych po formacje osób dorosłych. To będą niezapomniane, taneczne emocje.

Wodzisławska Noc Świętojańska zachwyci po raz siódmy

To już tradycja, bo po raz siódmy spotkamy się podczas jednego z najpopularniejszych wydarzeń w mieście. Mowa o Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej, która 21 czerwca w godzinach 17:00-22:00 zagości w Parku Zamkowym. I w tym roku nie zabraknie atrakcji, które umożliwią mieszkańcom spędzenie tego wieczoru w wyjątkowy sposób.

Spektakl Teatru Tańca Memento dla szkół i przedszkoli

Wyobrażaliście sobie czasem, co by było gdyby...? To odniesienie do naszych marzeń świetnie obrazuje nowy spektakl Teatru Tańca Memento. Widowisko dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych będzie miało miejsce 6 czerwca o godz. 9:00 i 11:00.

Poznaj program Wodzisławskiego Centrum Kultury na czerwiec

Czerwiec w Wodzisławskim Centrum Kultury od zawsze należał do ARY. To miesiąc koncertów wieńczących sezon 2023/2024. Teraz nie może być inaczej. Czekają na nas występy zespołów Miraż, SPIN oraz "Vladislavii". Do tego uroczysta Gala finałowa sekcji akrobatycznej Akrobreak oraz godne uwagi tytuły filmowe w Kinie Pegaz.

Ależ to były emocje! Gala Taneczna [GALERIA]

Organizatorem wydarzenia było Wodzisławskie Centrum Kultury. Inicjatorem Gali był KTT Spin, który działa w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK. Koordynatorem tanecznej imprezy była instruktorka i choreografka SPIN-u, Elżbieta Lasocka.