Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Czerwiec z kaligrafią w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w cieszących się coraz większym zainteresowaniem, także ze strony młodych, nastoletnich uczestników, warsztatach kaligrafii. Czerwcowe spotkanie odbędzie się 17 czerwca w godz. od 10.00 do 12.00 i poprowadzi je tradycyjnie Monika Kruczek. Ostatnie spotkanie przed wakacyjną przerwą wprowadzi nas w letni klimat za sprawą wakacyjnych skojarzeń - egzotyczne państwa, morze, fale i...bounce lettering, czyli „tańczące” litery.

Czerwcowy repertuar imprez

Koncerty wieńczące sezon w Amatorskim Ruchu Artystycznym, warsztaty "dla ciała i ducha" oraz występ znakomitego iluzjonisty. To wszystko już w czerwcu w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Wsłuchaj się w swoje ciało - warsztaty rozwojowe w WCK

Cykl warsztatów „Uwolnij ciało” to zajęcia terapeutycznej pracy z ciałem prowadzone przez instruktorkę tańca i psycholożkę, Małgorzatę Karwot. Już 10 czerwca od godz. 15:00 będzie okazja do skonfrontowania się ze swoimi emocjami podczas kolejnej edycji warsztatów ruchowo-rozwojowych.

Za nami premiera Memento [FOTORELACJA]

Za nami kolejna premiera w Amatorskim Ruchu Artystycznym. Tym razem wodzisławska publiczność miała okazję zobaczyć spektakl "poMOC" grupy juniorów Teatru Tańca Memento.

10. edycja „Para buch, teatr w ruch” w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na 10. edycję „Para buch, teatr w ruch”. Tegoroczny Przegląd Teatrów Osób z Niepełnosprawnościami odbędzie się w poniedziałek, 30 października br. Uczestnicy przeglądu co roku udowadniają, że scena nie ma barier, a teatr niejedno ma imię. Wydarzenie ma na celu odkrywanie radości, jaką daje tworzenie bez narzuconych z góry ograniczeń. Skierowane jest do osób z niepełnosprawnościami ruchowymi oraz intelektualnymi, bez względu na wiek. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 października br.

Warsztaty kaligrafii z wiosną w tle

Chcesz doskonalić umiejętność pięknego pisania? Już 13 maja o godz. 10.00 nadarzy się ku temu sposobność. Wszystko dzięki warsztatom kaligrafii, które tradycyjnie już w WCK poprowadzi Monika Kruczek (piekneslowa365.pl).

Stand-up: Michał Leja w WCK

Jesienna ramówka Wodzisławskiego Centrum Kultury czas start! Na pierwszy ogień rzucamy występ stand-upera Michała Leji. Ten pojawi się ze swoim najnowszym programem „Chciałbym się mylić” już 20 września. Fanów mocnego żartu nie może z nami zabraknąć.