Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

FEEL i Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa [NOWY TERMIN]

NOWY TERMIN! Koncert zespołu Feel z Wodzisławską Orkiestrą Rozrywkową z uwagi na wysokie zagrożenie wywołane pandemią COVID-19 zostaje przeniesiony z 12 grudnia na 20 marca 2022 r. (godzina 18:00). Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Nie ma potrzeby ich wymiany.

Mikołajki dla szkół [FOTOREALCJA]

Wodzisławskie Centrum Kultury, z myślą o przedszkolakach i uczniach klas I-III szkół podstawowych, przygotowało z okazji mikołajek szereg niespodzianek. W poniedziałek, 6 grudnia dzieci spotkały się z wyjątkowym gościem i otrzymały od niego mikołajkowy upominek. Wzięły również udział w seansie filmowym pn.: „Mikołaj w każdym z nas 2”.

Mikołajki z WCK [FOTORELACJA]

W "Zaczarowaną Krainę Lodu" milusińskich obecnych w Wodzisławskim Centrum Kultury zabrali w Mikołajki aktorzy z agencji Prym Art. Odważnych, by osobiście odebrać upominki od Świętego Mikołaja, nie brakowało. Było to iście świąteczne i radosne wydarzenie w WCK.

Weekendowe kalendarium wydarzeń WCK

Weekend na bogato! W końcu przyjdzie nam rozdać kilka medali podczas Akrobreak Masters i ugościć samego Świętego Mikołaja. Sami zobaczcie nasze propozycje na weekend 3-5 grudnia.

Igor Kwiatkowski rozśmieszy nas do łez

Energia na scenie, chwytliwy żart, charyzmatyczny artysta – nie kto inny jak Igor Kwiatkowski będzie gościł na deskach wodzisławskiej sceny. W swoim najnowszym programie „Tylko śmiech nas ocali” pojawi się w Wodzisławskim Centrum Kultury już 6 marca o godzinie 17:00.

Stand-up Piotra Bałtroczyka [FOTORELACJA]

To był bez cienia wątpliwości wymarzony finał weekendu z Piotrem Bałtroczykiem w roli głównej. Artysta kabaretowy, konferansjer, dziennikarz, człowiek wielu talentów i pasji, z niepowtarzalnym wdziękiem przekonywał publiczność zgromadzoną w Wodzisławskim Centrum Kultury, że "Starość nie jest dla mięczaków".

Miraż wytańczył "Rodzinne" [FOTORELACJA]

Miraż wytańczył "Rodzinne Spotkania z Teatrem". Zespół specjalizuje się w tańcu show dance, jazz dance i modern jazz i właśnie te style zaprezentowali tancerze podczas niedzielnego koncertu. Było zarówno kolorowo i wesoło, jak i nostalgicznie oraz poważnie.