Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Stand-up'er Marcin Zbigniew Wojciech w WCK

Siedemnaście lat na scenie, dwadzieścia pięć milionów wyświetleń na YouTube i ponad tysiąc siedemset występów na koncie. Przed Państwem wystąpi żywioł sceniczny i dusza towarzystwa – Marcin Zbigniew Wojciech – znany w całej Polsce aktor, konferansjer i stand-up'er. Komik pojawi się w piątek, 14 kwietnia o 20:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Poznaj nasze propozycje na luty

Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie, koncert topowej gwiazdy, magiczne spotkanie z iluzjonistą, szereg warsztatów oraz seansów w Kinie Pegaz. Tak, luty to będzie bardzo dobry miesiąc. Poznajcie szczegóły.

Muzyczna uczta na Dzień Kobiet

Jesteś kobietą i chcesz w wyjątkowy sposób celebrować swoje święto? A może szukasz pomysłu by niebanalnie uczcić dzień swojej ukochanej? Koncert z okazji Dnia Kobiet w Wodzisławskim Centrum Kultury to coś dla Ciebie! O nastrój zadba Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa. Będzie to prawdziwa muzyczna i nie tylko... uczta.

Zadbaj o chwilę dla siebie

Jeśli chcesz poczuć się lepiej we własnym ciele i nauczyć się w nie wsłuchiwać, już wkrótce będzie ku temu znakomita okazja. A wszystko to dzięki warsztatom „Uwolnij ciało”, które odbędą się 11 lutego o godz. 14.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Dwugodzinne ruchowe zajęcia rozwojowe dla młodzieży i dorosłych poprowadzi Małgorzata Karwot - instruktorka tańca i psycholożka.

Kaligrafia z dobrym przekazem

Po ciepłym przyjęciu zajęć z kaligrafii, które znalazły się w zeszłorocznej ofercie Wodzisławskiego Centrum Kultury, wraz z nowym rokiem zapraszamy ponownie na spotkanie z Moniką Kruczek. Obędzie się ono 28 stycznia, w sobotę o godz. 10:00.

"Cudowna terapia" - znamy obsadę

Małżeński kryzys? Mamy na to „Cudowną terapię”! Leczymy śmiechem, analizujemy kryzysy małżeńskie i mamy najlepszego terapeutę na świecie. Zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury na przewrotną komedię terapeutyczną w gwiazdorskiej obsadzie. „Cudowna terapia” już 3 lutego o godzinie 19:00. Na publiczność czekają błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje, a może i happy end?