Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Poznaj nasze październikowe propozycje

Październik w Wodzisławskim Centrum Kultury to mnóstwo pozytywnych emocji, świetnych koncertów, ambitnych warsztatów, kolorowych wystaw i nieprzeciętnych przeglądów i tytułów filmowych. Koniecznie musicie być z nami!

Gramy dla małego Mikołajka

Formacja z czołówki polskiej sceny alternatywnej – Sorry Boys postanowiła wesprzeć starania o zebranie prawie 10 mln zł na najdroższy lek świata dla Mikołaja Kubali z Wodzisławia Śląskiego. Już 23 września zespół wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Sięgnij po moc natury – warsztaty i wykład w WCK

Iście aromatyczne wydarzenie szykuje się tej jesieni w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach cyklu warsztatów „Tu i teraz”. 21 października o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie zielarskie „Życie w zgodzie z naturą” z Magdaleną Mildner (Krasatina Centrum Ziołolecznictwa), w ramach którego odbędą się warsztaty tworzenia peelingu cukrowego oraz wykład z aromaterapii. To świetna okazja ku temu, by nastroić się zapachami i wrażeniami na całą jesień.

Vito Bambino w WCK

Jego głos jest dobrze znany przede wszystkim z utworów zespołu Bitamina, którego jest wokalistą. Rozgłos dały mu współprace z takimi artystami jak Quebonafide, Sanah, Dawid Podsiadło czy Daria Zawiałow. Mowa o Mateuszu Dopieralskim czyli Vito Bambino. To on pojawi się 13 listopada w Wodzisławskim Centrum Kultury ze swoim najnowszym projektem i płytą „Poczekalnia”.

Wystawa Konkursowa Kanarków i Ptaków Egzotycznych w WCK

Przed nami 72. odsłona Wystawy Konkursowej Kanarków i Ptaków Egzotycznych. Na odwiedzających czekać będzie około 200 ptasich okazów. Wszystko to dzięki współpracy jednostki z Wodzisławskim Oddziałem Polskiego Związku Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych.

Za nami DzieJesie(ń) Festiwal [FOTORELACJA]

Niebanalnie przywitaliśmy jesień w naszym mieście. Schyłek lata w Wodzisławiu Śląskim był pełen smaków, kolorów, zapachów oraz unikatowych warsztatów. To wszystko za sprawą DzieJesie(ń) Festiwalu, który ponownie obył się na Rynku. Wydarzenie miało miejsce 17 września.

Druga odsłona DzieJesie(ń) Festiwalu już w sobotę

Po raz drugi niebanalnie przywitamy jesień w naszym mieście. Schyłek lata w Wodzisławiu Śląskim będzie pełen smaków, kolorów, zapachów oraz unikatowych warsztatów. To wszystko za sprawą DzieJesie(ń) Festiwalu, który ponownie odbędzie się na Rynku, 17 września br.