Telefon: 32 455 48 55

REPERTUAR

Spektakl „O mało co” w WCK

"O mało co…" to premierowa komedia z Anną Muchą i Filipem Bobkiem w rolach głównych! Kiedy mąż i żona zdradzają się nawzajem, a najlepszy przyjaciel jest w to bardzo mocno zamieszany, to na pewno wyjdzie z tego niezły ambaras! Co z niego wyniknie? Dowiecie się tego już 15 października w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Program Powiatowego Festiwalu Kultury

Już za 4 dni, Wodzisław Śląski stanie się kulturalną stolicą powiatu wodzisławskiego. 27 maja na Rynku odbędzie się Powiatowy Festiwal Kultury organizowany przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. wspólnie z instytucjami kultury z terenu całego powiatu.

Piknik Rodzinny na "Trzech Wzgórzach". Sprawdź program

Niedziela, 27 maja 1990 roku zapisała się na kartach polskiej historii. Tego dnia Polacy stanęli przed urnami wyborczymi, aby po raz pierwszy wziąć udział w wolnych i demokratycznych wyborach samorządowych. Każdego roku dla upamiętnienia tej ważnej dla wszystkich społeczności lokalnych daty, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Zapraszamy w sobotnie południe do wspólnego świętowania podczas Pikniku Rodzinnego w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” w godz. od 13:30 do 18:00. Czeka nas duża dawka dobrego humoru oraz sporo atrakcji, w tym pierwsze Wodzisławskie Zawody Hobby Horse.

Czerwiec z kaligrafią w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w cieszących się coraz większym zainteresowaniem, także ze strony młodych, nastoletnich uczestników, warsztatach kaligrafii. Czerwcowe spotkanie odbędzie się 17 czerwca w godz. od 10.00 do 12.00 i poprowadzi je tradycyjnie Monika Kruczek. Ostatnie spotkanie przed wakacyjną przerwą wprowadzi nas w letni klimat za sprawą wakacyjnych skojarzeń - egzotyczne państwa, morze, fale i...bounce lettering, czyli „tańczące” litery.

Czerwcowy repertuar imprez

Koncerty wieńczące sezon w Amatorskim Ruchu Artystycznym, warsztaty "dla ciała i ducha" oraz występ znakomitego iluzjonisty. To wszystko już w czerwcu w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Wsłuchaj się w swoje ciało - warsztaty rozwojowe w WCK

Cykl warsztatów „Uwolnij ciało” to zajęcia terapeutycznej pracy z ciałem prowadzone przez instruktorkę tańca i psycholożkę, Małgorzatę Karwot. Już 10 czerwca od godz. 15:00 będzie okazja do skonfrontowania się ze swoimi emocjami podczas kolejnej edycji warsztatów ruchowo-rozwojowych.

Za nami premiera Memento [FOTORELACJA]

Za nami kolejna premiera w Amatorskim Ruchu Artystycznym. Tym razem wodzisławska publiczność miała okazję zobaczyć spektakl "poMOC" grupy juniorów Teatru Tańca Memento.