Pozostałe

Wodzisławskie Centrum Kultury zawiesiło bieżącą działalność

Wodzisławskie Centrum Kultury od 12 marca zawiesza bieżącą działalność w zakresie zajęć Amatorskiego Ruchu Artystycznego, organizacji wydarzeń kulturalnych (koncerty, spektakle, projekcje kinowe) i wynajmu sal. Decyzja jest wynikiem ustaleń z posiedzenia rządowego zespołu zarządzania kryzysowego w związku z rozpowszechnianiem się koronawirusa w Polsce.

Regulamin rezerwacji i sprzedaży biletów

Przed przystąpieniem do zakupu lub rezerwacji biletu należy zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Zakup lub rezerwacja biletu jest równoznaczna z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Strefa Zajęć - internetowy system zarządzania zajęciami

Wodzisławskie Centrum Kultury wprowadziło internetowy system zarządzania zajęciami "Strefa Zajęć". Tym samym Amatorski Ruch Artystyczny w placówce rozwija się nie tylko pod względem ilości, jakości i różnorodności zajęć, ale również pod względem organizacyjnym.

RODO

Szanowny Widzu, Uczestniku zajęć, Rodzicu, Opiekunie Prawny, Kliencie W związku ze zmianami w zakresie ochrony prywatności, chcielibyśmy przypomnieć cele i zasady, na jakich przetwarzamy dane osobowe Państwa (i Państwa podopiecznych).

Nasza ankieta - naderwij we właściwym miejscu

Chcąc współtworzyć razem z mieszkańcami ofertę kulturalną jeszcze bardziej odpowiadającą na ich potrzeby, Wodzisławskie Centrum Kultury rozdaje ankietę, której celem jest poznanie opinii dotyczących organizowanych wydarzeń.