Telefon: 32 455 48 55

KINO

Zapraszamy na Wtorkowe Kino Konesera

Geniusz fotografii? Wizjoner z piekła rodem? Zwykły skandalista? Kim był Helmut Newton, autor kultowych kobiecych aktów? Zapraszamy do Pegaza na „Helmut Newton: Piękno i Bestia” już 9 marca o 19:00.

Walentynkowy weekend w Pegazie

W nadchodzący weekend (12-14 luty) wodzisławskie kino zaprasza na seanse. Specjalnie na Walentynki zaplanowano dwa polskie filmy.

Kino Pegaz wraca do gry [REPERTUAR]

Kino Pegaz otwiera się od 12 lutego. Po przerwie spowodowanej restrykcjami wracają seanse w Pegazie. Widzowie zobaczą na wielkim ekranie polskie i zagraniczne produkcje.

Filmowy quiz patriotyczny

Z okazji Dnia Niepodległości zachęcamy do rozwiązania patriotycznego quizu filmowego, który specjalnie z tej okazji został przygotowany przez pracowników kina Pegaz.

Kino Pegaz zaprasza

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza widzów kina Pegaz na sierpniowe seanse. Bogata oferta filmowa zaplanowana na ten miesiąc, to ciekawe tytuły dla widzów w każdym wieku.

Wraca cykl filmów religijnych w WCK

Kino Pegaz z Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprasza na seans w ramach Cyklu Filmów Religijnych. Pierwszym filmem proponowanym po ponownym otwarciu kina jest „Najświętsze serce” (2020). Film będzie wyświetlany w niedzielę, 26 lipca o 16:00 i 19:00 oraz we wtorek, 28 lipca o 16:00.

„Sala samobójców. Hejter” w ten weekend w kinie Pegaz

Druga część głośnej „Sali samobójców” – nagrodzonego Srebrnymi Lwami, wielkiego przeboju z 2011 roku. Nowa odsłona kultowego dzieła Jana Komasy to elektryzujący cyber-thriller – współczesna wersja „Romea i Julii”, będąca uniwersalną opowieścią o miłości, która przeradza się w hejt.