Telefon: 32 455 48 55

KINO

Zapowiedzi filmowe

W październikowym repertuarze nie zabraknie kina konesera, kina premierowego czy kina dzieci i kina seniora. Powraca także cykl filmów religijnych. Zapraszamy też na kino na Halloween.

Filmowa jesień w Pegazie

Schyłek lata zbliża się nieubłaganie. Niedługo czeka nas ochłodzenie, ale… na szczęście tylko pogodowe, bowiem jesienna oferta filmowa Wodzisławskiego Centrum Kultury i kina Pegaz zapowiada się naprawdę gorąco.

Przedpremierowo w Pegazie

Zapowiada się dobre kino w świetnej obsadzie i to w przedpremierowych pokazach! Kino Pegaz zaprasza 27-29 sierpnia na seanse "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje". Film zobaczymy przed jego oficjalną premierą. Na wielkim ekranie takie gwiazdy jak Ogrodnik, Więckiewicz, Zawierucha czy Bołądź.

Pegaz poleca się na sierpień

Wakacje wciąż trwają, w ten gorący, sierpniowy miesiąc warto schować się przed upałem w kinie. Wśród wielu filmowych propozycji nie zabraknie bajek i animacji dla dzieci, filmów festiwalowych i innych ciekawych tytułów.

Tego lata Kino Pegaz Was zaskoczy

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza widzów kina Pegaz na wakacyjne projekcje filmowe. Na wielkim ekranie nie zabraknie propozycji dla najmłodszych, miłośników polskiego kina czy poszukiwaczy ambitnych tytułów.

Długi weekend w kinie Pegaz

Miłośników filmów na dużym ekranie zapraszamy do wodzisławskiego kina. W długi weekend nie zabraknie propozycji dla dzieci jak i filmów dla dorosłych.

Filmowy Dzień Dziecka w kinie Pegaz

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz z okazji Dnia Dziecka. We wtorek, 1 czerwca o 12:00 wodzisławskie kino zaprasza na seans oscarowej animacji „Co w duszy gra”.

Kino Pegaz powraca po przerwie

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza widzów kina Pegaz na projekcje filmowe. Na wielkim ekranie nie zabraknie propozycji dla najmłodszych, miłośników polskiego kina czy poszukiwaczy ambitnych tytułów. Pierwsze seanse ruszają już 22 maja.