Telefon: 32 455 48 55

KINO

Długi weekend w kinie Pegaz

Miłośników filmów na dużym ekranie zapraszamy do wodzisławskiego kina. W długi weekend nie zabraknie propozycji dla dzieci jak i filmów dla dorosłych.

Filmowy Dzień Dziecka w kinie Pegaz

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz z okazji Dnia Dziecka. We wtorek, 1 czerwca o 12:00 wodzisławskie kino zaprasza na seans oscarowej animacji „Co w duszy gra”.

Kino Pegaz powraca po przerwie

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza widzów kina Pegaz na projekcje filmowe. Na wielkim ekranie nie zabraknie propozycji dla najmłodszych, miłośników polskiego kina czy poszukiwaczy ambitnych tytułów. Pierwsze seanse ruszają już 22 maja.

Zapraszamy na Wtorkowe Kino Konesera

Geniusz fotografii? Wizjoner z piekła rodem? Zwykły skandalista? Kim był Helmut Newton, autor kultowych kobiecych aktów? Zapraszamy do Pegaza na „Helmut Newton: Piękno i Bestia” już 9 marca o 19:00.

Walentynkowy weekend w Pegazie

W nadchodzący weekend (12-14 luty) wodzisławskie kino zaprasza na seanse. Specjalnie na Walentynki zaplanowano dwa polskie filmy.

Kino Pegaz wraca do gry [REPERTUAR]

Kino Pegaz otwiera się od 12 lutego. Po przerwie spowodowanej restrykcjami wracają seanse w Pegazie. Widzowie zobaczą na wielkim ekranie polskie i zagraniczne produkcje.

Filmowy quiz patriotyczny

Z okazji Dnia Niepodległości zachęcamy do rozwiązania patriotycznego quizu filmowego, który specjalnie z tej okazji został przygotowany przez pracowników kina Pegaz.