Telefon: 32 455 48 55

KINO

Filmowy Dzień Dziecka w kinie Pegaz

Dzień Dziecka w wodzisławskim kinie nie będzie nudny. Tego dnia od rana Pegaz będzie grać dla małych widzów. Do wyboru dwie animacje: „Felix i ukryty skarb” oraz „Igrzyska zwierzaków”. Kino zaprasza na seanse indywidualnie oraz w grupach.

Retro kino w Pegazie

W maju w kinie Pegaz wyświetlimy kolejne arcydzieła amerykańskiego kina w ramach cyklu Festiwal Kina Klasycznego. Seanse rzadko pokazywanych na dużym ekranie klasyków wytwórni Warner Bros. to propozycja, z której warto skorzystać.

Majówka w Pegazie

Nie masz pomysłu na długi majowy weekend? Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do Kina Pegaz na filmową majówkę.

Festiwal Filmów Azjatyckich w Pegazie

Na przełomie kwietnia i maja kino Pegaz proponuje przegląd filmów Wong Kar Waia, jednego z największych mistrzów światowego kina, pokazywanych z odnowionych kopii, precyzyjnie odrestaurowanych pod kuratelą samego reżysera.

Retro kino w Pegazie

Kolejne perełki amerykańskiego kina w ramach Festiwalu Kina Klasycznego już w marcu na ekranie wodzisławskiego kina. Rzadko pokazywane na dużym ekranie klasyki wytwórni Warner Bros. będą wyświetlane w Pegazie co miesiąc.

Klasyka kina w Pegazie

W lutym w kinie Pegaz wyświetlimy kolejne arcydzieła amerykańskiego kina w ramach cyklu Festiwal Kina Klasycznego. Seanse rzadko pokazywanych na dużym ekranie klasyków wytwórni Warner Bros. to propozycja, obok której nie można przejść obojętnie.

Klasyka kina w wodzisławskim Pegazie

Festiwal Kina Klasycznego w Pegazie trwa w najlepsze. W styczniu w ramach cyklu w Wodzisławskim Centrum Kultury wyświetlone będą cztery tytuły: „Szalony Piotruś” i „Człowiek z Rio” z Jeanem Paulem Belmondo oraz „Śpiewak jazzbandu” i „Tramwaj zwany pożądaniem”.