Telefon: 32 455 48 55

KINO

Kino grozy już w niedzielę

Jeden dzień, dwa horrory – to propozycja Wodzisławskiego Centrum Kultury na wieczór z kinem Pegaz. W niedzielę, 31 października od godziny 17:00 w wodzisławskim kinie miłośnicy horrorów zobaczą dwa tytuły: o 17:00 „Wcielenie”, o 19:00 „Dom nocny”.

Cykl filmów religijnych w Pegazie

Kino Pegaz zaprasza na listopadową odsłonę Cyklu Filmów Religijnych. Tym razem widzowie zobaczą film „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”. Spektakularna filmowa realizacja opowiadająca nieznane szerszej publiczności losy wojenne księdza porucznika Stefana Wyszyńskiego – przyszłego Prymasa Polski.

Kino Seniora w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza seniorów na wrześniowy seans do Kina Pegaz. W ostatni wtorek miesiąca, 28 września o 11:00 zobaczymy polską komedię: „Zupa nic". To zabawna opowieść o rodzinie, żyjącej w czasach PRL-u.

Zapowiedzi filmowe

W październikowym repertuarze nie zabraknie kina konesera, kina premierowego czy kina dzieci i kina seniora. Powraca także cykl filmów religijnych. Zapraszamy też na kino na Halloween.

Filmowa jesień w Pegazie

Schyłek lata zbliża się nieubłaganie. Niedługo czeka nas ochłodzenie, ale… na szczęście tylko pogodowe, bowiem jesienna oferta filmowa Wodzisławskiego Centrum Kultury i kina Pegaz zapowiada się naprawdę gorąco.

Przedpremierowo w Pegazie

Zapowiada się dobre kino w świetnej obsadzie i to w przedpremierowych pokazach! Kino Pegaz zaprasza 27-29 sierpnia na seanse "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje". Film zobaczymy przed jego oficjalną premierą. Na wielkim ekranie takie gwiazdy jak Ogrodnik, Więckiewicz, Zawierucha czy Bołądź.

Pegaz poleca się na sierpień

Wakacje wciąż trwają, w ten gorący, sierpniowy miesiąc warto schować się przed upałem w kinie. Wśród wielu filmowych propozycji nie zabraknie bajek i animacji dla dzieci, filmów festiwalowych i innych ciekawych tytułów.

Tego lata Kino Pegaz Was zaskoczy

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza widzów kina Pegaz na wakacyjne projekcje filmowe. Na wielkim ekranie nie zabraknie propozycji dla najmłodszych, miłośników polskiego kina czy poszukiwaczy ambitnych tytułów.