Telefon: 32 455 48 55

KINO

Repertuar kina na wrzesień

Ciekawe propozycje dla najmłodszych, kino seniora i cykl filmów religijnych to tylko niektóre z propozycji Pegaza na początek jesieni. Warto poznać się z tytułami i odwiedzić wodzisławskie kino.

Arkady Barszcz o repertuarze Pegaza

O repertuar Kina Pegaz na sierpień zapytaliśmy Arkadego Barszcza, kinooperatora na co dzień pracującego w Wodzisławskim Centrum Kultury. Które seanse w wodzisławskim kinie poleca szczególnie? Przeczytacie niżej.

Repertuar kina na sierpień

Nie zwalniamy tempa i w sierpniu również proponujemy bardzo dużo ciekawych seansów! Dla dzieci między innymi: „Ogliki”, „Kosmiczna przygoda Allana”, „Niezgaszalni” czy premierę filmu „Kurozając i zagadka chomika ciemności”. Dorośli też się nie zawiodą! „Zbrodnie przyszłości”, komedia „Każdy wie lepiej” czy dokument „Ennio” to tylko niektóre z nich. Zapraszamy.

Arkady Barszcz o repertuarze Pegaza

O repertuar Kina Pegaz na lipiec zapytaliśmy Arkadego Barszcza, kinooperatora na co dzień pracującego w Wodzisławskim Centrum Kultury. Które seanse w wodzisławskim kinie poleca szczególnie? Przeczytacie niżej.

Lipiec w Pegazie - będzie gorąco!

Ależ to będzie gorący lipiec w Pegazie! Gramy od premiery: „Thor: Miłość i grom” i „DC Liga Super-Pets”, do tego super hity jak: „Buzz Astral”, „Boscy” czy „Elvis”. A także bardzo dużo wakacyjnego kina dla dzieci. Zapraszamy!

Filmowy Dzień Dziecka w kinie Pegaz

Dzień Dziecka w wodzisławskim kinie nie będzie nudny. Tego dnia od rana Pegaz będzie grać dla małych widzów. Do wyboru dwie animacje: „Felix i ukryty skarb” oraz „Igrzyska zwierzaków”. Kino zaprasza na seanse indywidualnie oraz w grupach.

Retro kino w Pegazie

W maju w kinie Pegaz wyświetlimy kolejne arcydzieła amerykańskiego kina w ramach cyklu Festiwal Kina Klasycznego. Seanse rzadko pokazywanych na dużym ekranie klasyków wytwórni Warner Bros. to propozycja, z której warto skorzystać.

Majówka w Pegazie

Nie masz pomysłu na długi majowy weekend? Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do Kina Pegaz na filmową majówkę.