Telefon: 32 455 48 55

KINO

Majówka w Pegazie

Nie masz pomysłu na długi majowy weekend? Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do Kina Pegaz na filmową majówkę. Dla naszych najmłodszych widzów przygotowaliśmy dwie produkcje familijne: „Kicia Kocia w przedszkolu” oraz „Emma i czarny jaguar”. Starsza publiczność będzie mogła zapoznać się z m.in. japońskim filmem „Perfect Days” oraz polską produkcją wojenną pt. „Czerwone maki", którego akcja dzieje się podczas słynnej bitwy pod Monte Cassino.

Repertuar kina Pegaz na kwiecień

Co zobaczymy w kwietniu na ekranie wodzisławskiego kina? Sporo ciekawych tytułów, z których można wybrać coś dla siebie. Pegaz wyświetli między innymi „Strefę interesów” – polsko-brytyjsko-amerykańską koprodukcję, która zdobyła dwa Oscary. Nie zabraknie też polskiej komedii „Sami swoi. Początek”. W repertuarze znalazła się też kontrowersyjna „Biała odwaga”, komedia „Test na teściów” oraz „Godzilla i Kong: Nowe imperium”. Dla małych widzów Pegaza przygotowano premierę animacji „Kicia Kocia w przedszkolu” oraz film familijny „Szkoła magicznych zwierząt: Tajemnica szkolnego podwórka”.

Propozycje kinowe na marzec

Sporo kina konesera, w którym znajdziecie ciekawe i wartościowe tytuły – pretendująca do Oscara animacja „Pies i Robot” (nie tylko dla dzieci) oraz hitowa „Diuna: Część druga” – to i więcej w marcu w Pegazie.

Hit Disney'a w Pegazie

Gdy odwaga i nieprzejednana wola połączą się z magią gwiazd, na świecie mogą wydarzyć się cudowne rzeczy. Animowana komedia muzyczna Disneya w Pegazie.

"Wonka", "Akademia Pana Kleksa" i wiele więcej w Pegazie

Mimo, że za oknem zima to w wodzisławskim Kinie Pegaz zapowiada się naprawdę gorąco! Wszystko to dzięki tytułom na Was czekającym. Na wielkim ekranie będzie można zobaczyć między innymi: „Aquaman i Zaginione Królestwo”, „Akademię Pana Kleksa” oraz "Wonkę". Szczegółowy repertuar poniżej.

„Kicia Kocia pod choinkę” w kinie Pegaz

Kino Pegaz działające przy Wodzisławskim Centrum Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z Kicią Kocią na dużym ekranie. Od 15 grudnia w Pegazie będzie można zobaczyć animację „Kicia Kocia pod choinkę”. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na niezapomniany seans w kinie.

"Oblicze Jezusa" w ramach Cyklu Filmów Religinych

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz na seanse z Cyklu Filmów Religijnych. Specjalnie dla miłośników cyklu w grudniowym repertuarze wodzisławskiego kina znalazł się film „Oblicze Jezusa”.