Telefon: 32 455 48 55

KINO

Historia walki o ocalenie Notre Dame w Pegazie

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz na seans z Cyklu Filmów Religijnych: „Notre Dame płonie”. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem, wstrząsająca i prawdziwa historia walki o ocalenie jednego z najświętszych miejsc Europy oraz bezcennych relikwii chrześcijaństwa we wrześniu na ekranie Pegaza.

Kino Seniora w Pegazie

Kino seniora wraca do Wodzisławskiego Centrum Kultury po wakacyjnej przerwie. Tym razem dla widzów tego porannego seansu kino Pegaz przygotowało polską komedię romantyczną „Szczęścia chodzą parami”.

Repertuar kina na wrzesień

Ciekawe propozycje dla najmłodszych, kino seniora i cykl filmów religijnych to tylko niektóre z propozycji Pegaza na początek jesieni. Warto poznać się z tytułami i odwiedzić wodzisławskie kino.

Arkady Barszcz o repertuarze Pegaza

O repertuar Kina Pegaz na sierpień zapytaliśmy Arkadego Barszcza, kinooperatora na co dzień pracującego w Wodzisławskim Centrum Kultury. Które seanse w wodzisławskim kinie poleca szczególnie? Przeczytacie niżej.

Repertuar kina na sierpień

Nie zwalniamy tempa i w sierpniu również proponujemy bardzo dużo ciekawych seansów! Dla dzieci między innymi: „Ogliki”, „Kosmiczna przygoda Allana”, „Niezgaszalni” czy premierę filmu „Kurozając i zagadka chomika ciemności”. Dorośli też się nie zawiodą! „Zbrodnie przyszłości”, komedia „Każdy wie lepiej” czy dokument „Ennio” to tylko niektóre z nich. Zapraszamy.

Arkady Barszcz o repertuarze Pegaza

O repertuar Kina Pegaz na lipiec zapytaliśmy Arkadego Barszcza, kinooperatora na co dzień pracującego w Wodzisławskim Centrum Kultury. Które seanse w wodzisławskim kinie poleca szczególnie? Przeczytacie niżej.

Lipiec w Pegazie - będzie gorąco!

Ależ to będzie gorący lipiec w Pegazie! Gramy od premiery: „Thor: Miłość i grom” i „DC Liga Super-Pets”, do tego super hity jak: „Buzz Astral”, „Boscy” czy „Elvis”. A także bardzo dużo wakacyjnego kina dla dzieci. Zapraszamy!

Filmowy Dzień Dziecka w kinie Pegaz

Dzień Dziecka w wodzisławskim kinie nie będzie nudny. Tego dnia od rana Pegaz będzie grać dla małych widzów. Do wyboru dwie animacje: „Felix i ukryty skarb” oraz „Igrzyska zwierzaków”. Kino zaprasza na seanse indywidualnie oraz w grupach.