Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

SPIN ze srebrnym i brązowym medalem w Austrii

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN reprezentował Polskę i miasto Wodzisław Śląski na Międzynarodowych Zawodach Tanecznych Perchtoldsdorfer Dance-Cup 2023 w Wiedniu. To kolejny zespół taneczny z Wodzisławskiego Centrum Kultury odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej. Turniej odbył się 2 grudnia br.

Koncert galowy „Fedrowani w godce”

Stowarzyszenie „Vladislavia” wraz Wodzisławskim Centrum Kultury zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. Koncert galowy z udziałem laureatów 13. edycji Konkursu Gawędziarskiego „Fedrowani w godce” odbędzie się 10 grudnia o godz. 16:00.

6. edycja zawodów Akrobreak Masters [HARMONOGRAM]

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się 6. edycja zawodów akrobatyki tanecznej organizowana przez Akrobreak przy współorganizacji Wodzisławskiego Centrum Kultury. Wydarzenie zostało zaplanowane na 9 grudnia 2023 r. Poznajcie harmonogram wydarzenia.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem [FOTORELACJA]

Większość dopiero czeka na spotkanie z Mikołajem, ale u niektórych już był i przyniósł prezenty. Zobaczcie, jak bawiliśmy się w Wodzisławskim Centrum Kultury, gdzie wystąpił dla nas Teatr Gry i Ludzie z Katowic w spektaklu "Sekret Świętego Mikołaja". Oczywiście największą gwiazdą był Święty Mikołaj, który skradł całe show.

Kabaret K2 w WCK

Zabawne postaci, ciekawe tematy, zaskakujące puenty i mnóstwo improwizacji – tego absolutnie nie zabraknie podczas występu Kabaretu K2 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Ten zagości na wodzisławskiej scenie z najnowszym programem „Jedziemy po Was” już 4 lutego o 19:30.

Już w najbliższy piątek wystąpi Daria ze Śląska

To nowa twarz na polskiej scenie muzycznej, która w bardzo krótkim czasie zdobyła wielką popularność. Piosenki Darii ze Śląska są pełne wrażliwości, szczerości i niepowtarzalnego nastroju. Ta wyjątkowa artystka już tej jesieni wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową, i tak pojawi się na deskach wodzisławskiej sceny, 1 grudnia o 20:00.