Aktualności

#siećzkulturąwdomu

Wodzisławskie Centrum Kultury zawiesiło do odwołania bieżącą działalność w zakresie, organizacji wydarzeń kulturalnych, projekcji kinowych oraz zajęć Amatorskiego Ruchu Artystycznego. W placówce wyłączona została bezpośrednia obsługa interesantów, ale sama instytucja ma dla swoich odbiorców ciekawą akcję w sieci.

Błażej Krajewski z nowym terminem

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na stand up z Błażejem Krajewskim. Bydgoski komik wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek 19 czerwca br. o godzinie 19:30.

Ograniczenie działalności przedłużone do odwołania

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego informuje, że po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu epidemii przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury oraz szkół artystycznych. Czytaj więcej.

Wodzisławskie Centrum Kultury zawiesza działalność

Wodzisławskie Centrum Kultury zawiesiło do odwołania bieżącą działalność w zakresie organizacji wydarzeń kulturalnych, projekcji kinowych i zajęć Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Wyłączona została również bezpośrednia obsługa interesantów.

Młodzi Panowie z nowym terminem

W związku z obecną sytuacją zagrożenia epidemicznego i w trosce o wspólne zdrowie oraz bezpieczeństwo Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Kabaretem Młodych Panów zdecydowało o przeniesieniu występów z 21 i 22 kwietnia na jesień. Nowy termin to 16 i 17 września.

Nowy termin „Zwier(z)ciadło” w WCK

Teatr Tańca Memento zaprasza na pierwszą w tym sezonie premierę teatralną do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tym razem grupa wystawi spektakl pt. „Zwier(z)ciadło”. Premiera odbędzie się w niedzielę, 14 czerwca o 18:00 w WCK.