Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

„Bonnie i Clyde” w wodzisławskim Pegazie

W tym roku Wytwórnia Warner Bros. świętuje 100-lecie istnienia. Z tej okazji Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz na kultowe tytuły, niesamowite historie, ekranizacje bestsellerowych powieści. Jedną z nich jest „Bonnie i Clyde”.

Pan Li w WCK

Jest jedynym w Polsce iluzjonistą kabaretowym. Z tego powodu bywa nazywany najlepszym komikiem wśród iluzjonistów i najlepszym iluzjonistą wśród komików. To nie kto inny jak Pan Li, który swoim bezdyskusyjnym talentem spróbuje skraść serca wodzisławskiej publiczności już 1 czerwca w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Teatr Szydełko twarzą miejskiej kampanii

Nowa kampania społeczna w naszym mieście! Twarzami akcji są dzieciaki z Teatru Szydełko z Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Tymek, Janek, Mati, Nikola, Kamil i Tosia chcą zwrócić Waszą uwagę na obowiązek segregowania śmieci

Za nami NutkoSfera - CeZik dzieciom [FOTORELACJA]

"Joł, joł, joł" są tu jacyś fani Układu Słonecznego? Ależ to było niezwykłe spotkanie z NutkoSferą - CeZik dzieciom. Melodie wpadające w ucho, kawał merytorycznej wiedzy i mnóstwo dzieciaków pod sceną! Nie zabrakło również spotkania z fanami, chwili na przybicie piątki, czy zamienienia słowa z jednym z najpopularniejszych artystów tworzących dla najmłodszych.