Telefon: 32 455 48 55

Aktualności

FEEL i Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa [NOWY TERMIN]

NOWY TERMIN! Koncert zespołu Feel z Wodzisławską Orkiestrą Rozrywkową z uwagi na wysokie zagrożenie wywołane pandemią COVID-19 zostaje przeniesiony z 12 grudnia na 20 marca 2022 r. (godzina 18:00). Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Nie ma potrzeby ich wymiany.

Mikołajki dla szkół [FOTOREALCJA]

Wodzisławskie Centrum Kultury, z myślą o przedszkolakach i uczniach klas I-III szkół podstawowych, przygotowało z okazji mikołajek szereg niespodzianek. W poniedziałek, 6 grudnia dzieci spotkały się z wyjątkowym gościem i otrzymały od niego mikołajkowy upominek. Wzięły również udział w seansie filmowym pn.: „Mikołaj w każdym z nas 2”.

Mikołajki z WCK [FOTORELACJA]

W "Zaczarowaną Krainę Lodu" milusińskich obecnych w Wodzisławskim Centrum Kultury zabrali w Mikołajki aktorzy z agencji Prym Art. Odważnych, by osobiście odebrać upominki od Świętego Mikołaja, nie brakowało. Było to iście świąteczne i radosne wydarzenie w WCK.

Za nami zawody Akrobreak Masters

Cóż to były za emocje! W Wodzisławskim Centrum Kultury odbyła się 2. edycja zawodów z akrobatyki tanecznej Akrobreak Masters. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Poziom był naprawdę wysoki.

Trwa Festiwal Kina Klasycznego

W wodzisławskim kinie Pegaz trwa Festiwal Kina Klasycznego. W ramach cyklu można zobaczyć arcydzieła światowego kina oraz filmy, które stały się kamieniami milowymi w dziedzinie kinematografii.

Miraż zawalczy o tytuł Mistrza Świata

Już od 11 grudnia zespół taneczny Miraż z Wodzisławskiego Centrum Kultury powalczy o tytuł Mistrza Świata podczas Mistrzostw Świata IDO World Balet, Jazz, Modern & Contemporary w Warszawie. Miraż będzie reprezentował Polskę w kilku kategoriach.

Weekendowe kalendarium wydarzeń WCK

Weekend na bogato! W końcu przyjdzie nam rozdać kilka medali podczas Akrobreak Masters i ugościć samego Świętego Mikołaja. Sami zobaczcie nasze propozycje na weekend 3-5 grudnia.

Już w sobotę Akrobreak Masters

W najbliższą sobotę, 4 grudnia odbędzie się druga edycja zawodów z akrobatyki tanecznej pn. Akrobreak Masters. Wydarzenie skierowane jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat.