Telefon: 32 455 48 55

Akcja kosmos, czyli terenowa gra mobilna

dzieci trzymające tablety

Takich atrakcji podczas „Akcji Lato” jeszcze u nas nie było. Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało mobilną grę terenową, w którą dzieciaki zagrają 20 lipca. Aby wziąć udział w grze, niezbędny będzie smartfon ze ściągniętą aplikacją ActionTrack i dostępem do Internetu. Na pewno przydadzą się też wygodne buty, a także pozytywne nastawienie. To będzie coś ekstra dla żądnych wrażeń małych odkrywców.

O czym będzie gra jeszcze nie zdradzimy. Na pewno będzie to połączenie rozrywki z edukacją przez zabawę. Dzieciaki nie tylko spędzą czas na świeżym powietrzu w kreatywny sposób, ale także będą miały okazję zgłębić kosmiczne wiadomości. Gwarantujemy 3 godziny świetnej zabawy dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Start o godz. 10:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Następnie, wyznaczoną trasą gry, przejdziemy do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”, gdzie czekać będą kolejne atrakcje.

Regulamin i karta uczestnictwa w zajęciach już wkrótce na naszej stronie. Udział w grze jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są telefonicznie: 32 455 48 55 (wew. 28) i e-mailowo: piak@wck.wodzislaw.pl.

Terenowa gra mobilna to propozycja, którą możemy zrealizować dzięki projektowi „Do zobaczenia w sieci”, na który WCK pozyskało dotację z programu Konwersja Cyfrowa Domów Kultury, finansowanego ze środków Unii Europejskiej.