Telefon: 32 455 48 55

Akcja „Dance for Ukraine” w Wodzisławiu Śląskim

Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z zespołem tanecznym Miraż włącza się w akcję koordynowaną przez Polską Federację Tańca pn. „Dance for Ukraine”. Dzięki wsparciu i uprzejmości Zespołu Szkół nr 1 w Wodzisławiu Śląskim już 12 marca w godz. 14:00 – 17:00 odbędą się otwarte warsztaty taneczne, z których dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc dla Ukrainy.

Szkoły Tańca, choreografowie i instruktorzy z różnych miejsc w całej Polsce jednoczą się dla Ukrainy i organizują otwarte warsztaty tańca. W marcu odbędzie się kilka niezależnych wydarzeń w różnych miejscowościach, w których będzie mógł wziąć udział każdy - pod warunkiem wniesienia dobrowolnej opłaty na akcję za pośrednictwem zrzutka.pl. Różni instruktorzy, różne techniki tańca - każdy znajdzie coś dla siebie! Miasto Wodzisław Śląski wraz z Wodzisławskim Centrum Kultury również włącza się w tą piękną akcję. Inicjatorami wodzisławskiej edycji są Zespół taneczny Miraż, Zespół Szkół nr 1 w Wodzisławiu Śląskim, Explozja Tańca, Studio Tańca VIVERO, Szkoła Tańca DanceCap, Dance4Kids oraz Akademia Tańca i Fitness Millenium.

Taniec jest tym, co kochamy najbardziej, co nas napędza i daje nam siłę. W czasie wojny na Ukrainie chcemy nieść pomoc robiąc to, co potrafimy najlepiej. Będziemy dzielić się naszą pasją do tańca, a cały dochód przeznaczymy na pomoc Ukrainie – mówią instruktorzy zespołu Miraż.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat wodzisławskiej akcji „Dance for Ukraine” znajdują się na Facebooku pod linkiem https://facebook.com/events/s/dance-for-ukraine-wodzis%C5%82aw-sl/1203856207050282/ natomiast główna strona akcji prowadzona przez Polską Federację Tańca znajduje się tutaj https://m.facebook.com/Dance4UkrainePoland/

- Zapraszamy wszystkich chętnych na otwarte warsztaty tańca. Na zajęcia zapraszają Was instruktorzy i choreografowie z Zespołu Tańca MIRAŻ, Explozji Tańca z Jastrzębia Zdroju, Studia Tańca VIVERO z Rybnika, Szkoły Tańca DanceCap, Dance4Kids oraz Akademii Tańca Millenium z Brzeszczy - mówi dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury, Katarzyna Rokowska-Szyroki.

Wszelkie wpłaty mają formę dobrowolnego datku, jednak ustala się minimalną odpłatność w wysokości 25 zł. Wpłaty w niższej wysokości będą potraktowane jako dobrowolny datek, jednak nie uprawniają do miejsca na zajęciach.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
1. Wybieram bloki zajęciowe, na które chcę się wybrać.
3. Zapoznaję się z Regulaminem akcji.
4. Wypełniam formularz zgłoszeniowy Google (PONIŻEJ LINK DO FORMULARZA)
5. Czekam na potwierdzenie zapisu przez organizatora.
6. Robię wpłatę na: https://zrzutka.pl/pdkp5s
7. GOTOWE!

Akcja jest non profit. Choreografowie, organizatorzy oraz właściciele sal tanecznych nie pobierają z tytułu warsztatów ani złotówki. Kwota, która zostanie zebrana, zostanie w całości przeznaczona na pomoc Ukrainie, wykorzystana w taki sposób, w jaki akurat będzie najbardziej potrzebna - we współpracy z odpowiednimi organizacjami charytatywnymi.

 

ZAPISY na Dance for Ukraine - WODZISŁAW ŚLĄSKI!
https://forms.gle/nAdYYzExgznVrbJ98 <- formularz do zajęć w Zespole Szkół nr 1.
https://forms.gle/ULCMZQ3mtyZpxm6m6 <- formularz do zajęć w DanceCap.

 

GRAFIK ZAJĘĆ:

ZAJĘCIA DOPOŁUDNIOWE:
 
DanceCap ul. Ziemowita 8A, 44-313 Wodzisław Śląski
09:00 - 10:00 Martyna Kamińska (DanceHall)
10:00 - 11:00 Natalia Markiefka (Twerk)
11:00 - 12:00 Iza Rosmus (Jazz)
12:00 - 13:00 Emilia Sopyła (Modern)
13:00 - 14:00 Klaudia Czapka (High Heels)
 
ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE:
 
Miraż Wodzisław Śląski Zespół Szkół nr 1 w Wodzisławiu Śląskim, ul. Św. Wawrzyńca 11, 44-304 Wodzisław Śląski
14.00 - 14.45 DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - Judyta Kuśka (Jazz)
14.45 - 15.30 DLA DZIECI Anna Cielemięcka (Taniec Rewiowy)
15.30 - 16.15 DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH Aleksandra Tucka (Jazz)
16:15 - 17:00 DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH Martyna Tucka (Jazz Funk)