Akademia Filmowa

Akademia Filmowa to klub młodzieżowy, gdzie uczestnicy wspólnie oglądają filmy, dyskutują, uczą się podstaw wiedzy o filmie i historii kina, oglądają światowe hity i filmy mało znane, klasykę i kino współczesne. Dołącz do klubu już dziś!

Prócz tańca, teatru, sztuk plastycznych w "ARA" nie może zabraknąć filmu. Na straży edukacji filmowej stoi działające od lat Kino Pegaz a wraz z nim sekcja, która powstała w 2013 r. 
 
AKADEMIA FILMOWA
 
 
 
Zrzesza wszystkich  pasjonatów sztuki filmowej i kultury audiowizualnej. Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 18:00. Podczas nich uczestnicy wspólnie oglądają filmy, dyskutują, spierają się, uczą się podstaw wiedzy o filmie i historii kina, oglądają hity i filmy mało znane, klasykę i kino współczesne, wspólnie ustalają program i kształt Akademii.
 
Zapraszamy osoby po 15. roku życia
Prowadzący: Ireneusz Skupień
Składka: 5 zł/m-c
 
Aby zapisać się na zajęcia należy w pierwszej kolejności przyjść na nabór. O datach naborów informujemy w sierpniu i wrześniu każdego roku na stronie www, w mediach społecznościowych, w mediach, na plakatach i ulotkach. Po zakwalifikowaniu się na zajęcia należy dokonać rejestracji uczestnika on-line za pośrednictwem portalu strefazajec.pl pod linkiem https://www.strefazajec.pl/company/Wodzislawskie-Centrum-Kultury-id51.html Instrukcji zapisu udzielają instruktorzy grup oraz sekretariat WCK 32 4554855.