Telefon: 32 455 48 55

Abelard Giza w WCK

Abelard Giza

Gotowi na dobry żart, ciętą riposta i mocną refleksję, o tym co nas otacza? Już 20 grudnia w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów. Abelard Giza zawita z najnowszym programem „SAMERTAJM”. Tego nie można przegapić!

Abelard Giza urodził się w 1980 r. w Gdańsku. Znany jest jako stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. W latach 1999-2004 był liderem Kabaretu Limo, z którym zdobył liczne nagrody i wielką popularność. Jest twórcą programów stand-upowych: "Proteus Vulgaris", "Ludzie, trzymajcie kapelusze", "Numer 30", "Piniata", "Zaodrze" oraz serialu "Kryzys".

W Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi z programem „SAMERTAJM”. U jego boku zobaczymy również Jakuba Śliwkę oraz Janusza Pietruszkę. Uwaga! Program skierowany jest wyłącznie do widzów pełnoletnich.

Abelard Giza - Wodzisławskie Centrum Kultury - 20 grudnia godzina 19:00. Bilety w cenie 80 zł dostępne są w kasie WCK oraz na stronie: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.